Podziękowanie po Komunii Świętej – serce

Komunia to niepowtarzalne wydarzenie w życiu dziecka i warto celebrować je w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Magnes okazuje się uniwersalnym prezentem dla gości, którzy wzięli udział w uroczystości. Podziękowanie po komunii świętej o wymiarach 8,3 x 7,1 cm wykonane zostało w całości ze sklejki brzozowej. Wyszlifowane boki nadają całości elegancji i znacznie podnoszą walory estetyczne upominku. Napisy stworzono przy użyciu wysokiej jakości tuszu. Zaprojektowana grafika przedstawia kielich z hostią i odwróconą, ciemnowłosą dziewczynkę z wiankiem na głowie. Nadruk uzupełniają różowe kwiaty. Podziękowania po komunii Świętej warto zapakować dodatkowo w dołączony (opcja płatna) do zamówienia woreczek celofanowy przewiązany sznurkiem. Informacje niezbędne w procesie personalizacji produktów należy umieszczać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi”.

podziękowania po komunii świętej
Podziękowania po Komunii Świętej – serduszka

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,3 x 7,1 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą eleganckich podziękowań dla gości, którzy przybyli na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Mamy duży wybór drewnianych serduszek z magnesem, które idealnie pasują na tę okoliczność. Oferujemy starannie tworzone serduszka, czym zajmujemy się osobiście. Wykonujemy je z dobrych materiałów, w zgodzie z najnowszymi trendami. Proponujemy podziękowanie po Komunii Świętej z nadrukiem pasującym do tego ważnego wydarzenia.

podziękowanie po komunii świętej
Podziękowanie po Komunii Świętej z magnesem

Opis produktu ze strony OLX:

Dobrej jakości materiały, oryginalny projekt, dopasowany do okazji nadruk, magnes – wszystko to składa się na nasze drewniane serduszka. To upominki, które w stu procentach spodobają się wszystkim, którzy zostaną nimi obdarowani. Niezbyt duże, starannie wycięte, wyglądają bardzo elegancko. Nasze drewniane serduszka posiadają magnes, dzięki któremu można mocować je do lodówki. Napis, jaki nadrukowujemy na serduszkach to między innymi data wydarzenia i imię dziecka przystępującego do I Komunii Świętej. Drewniane podziękowania po Komunii Świętej dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.