Podziękowanie gościom za chrzest święty

Podziękowanie gościom za chrzest w postaci personalizowanego magnesu na lodówkę to niezwykle wyjątkowe i kreatywne rozwiązanie. Powyższy produkt o wymiarach 7,5 x 7,5 cm charakteryzuje się dokładnie wyszlifowanymi i wyrównanymi krawędziami. Wykorzystaną sklejkę brzozową wycięto w kształt słonia. Upominek zdobi wysokojakościowy nadruk przedstawiający śpiące dziecko z zabawką w rękach. Boki zajmuje z kolei grafika w postaci wiązanek kwiatów. Całość utrzymana jest w tej samej, fioletowej kolorystyce.  Napis „Pamiątka chrztu świętego [imię dziecka, data]” poddajemy personalizacji.  Informacje niezbędne w tym procesie prosimy podawać w wiadomości e-mail, bądź w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Podziękowania za udział w chrzcie warto zapakować w woreczek celofanowy.

podziękowania za udział w chrzcie
Podziękowania za udział w chrzcie – wzór różowy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 7,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Dziękowanie gościom za przybycie na chrzciny poprzez wręczenie im drewnianych słoników z grawerem to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności za przybycie. Kolorowy nadruk może być wykonany na wiele sposobów, wybór należy do zamawiającego. Z tyłu każdego podziękowania za udział w chrzcie znajduje się magnes, dzięki czemu słonik można przyczepić do lodówki, gdzie będzie prezentował się jako trwała, całkiem efektowna pamiątka. Pamiątka dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych.

podziękowanie gościom za chrzest
Podziękowanie gościom za chrzest – wzór niebieski

Opis produktu ze strony OLX:

Dziękować gościom za przybycie na chrzciny można na wiele sposobów. My znamy jeden z nich. To nowoczesne, starannie wykonane słoniki zdobione dopasowanym do okoliczności nadrukiem. Tworzymy je z użyciem wysokiej jakości drewna, dzięki czemu są trwałe i ładnie się prezentują. Słoniki te mogą być sposobem dziękowania dla gości w każdym wieku, każdej płci. Z uwagi na zastosowany magnes, podziękowanie gościom za chrzest z powodzeniem stanie się dekoracją lodówki.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.