Podziękowanie dla gości na Komunię Świętą

Podziękowanie dla gości za przybycie na komunię to unikalny prezent, który nie tylko przypomni przybyłym o uroczystości, ale będzie również wspaniałą ozdobą w domu. Upominek wykonano ze sklejki brzozowej o wymiarach 7,0 x 6,0 cm. Przyklejony z tyłu magnes jest subtelny, a przy tym świetnie spełnia swoja rolę. Produkt charakteryzuje się wyjątkowo estetycznym wyglądem. Jednostronny, wysokojakościowy nadruk obejmuje napisy (podziękowania, imię dziecka oraz data) i kolorową grafikę. Uwagę zwraca przede wszystkim wizerunek ciemnowłosego chłopca trzymającego w rękach różaniec i modlitewnik. Całość świetnie komponuje się z nadrukowaną wiązanką niebieskich kwiatów. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji zamówienia należy wysłać w wiadomości e-mail bądź za pośrednictwem formularza dostępnego przy finalizacji zakupu. Podziękowania dla gości za przybycie na komunię mają dołączony (opcja płatna) woreczek celofanowy oraz sznureczek.

podziękowanie dla gości za przybycie na komunię
Podziękowanie dla gości za przybycie na Komunię – serce

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że pamiątki dla gości komunijnych są niezwykle istotnym elementem, o który warto zadbać, przygotowując się do tej uroczystości. Ważne jest też to, aby upominki te były trwałe i solidnie wykonane. W końcu tylko dzięki temu będą przez dłuższy czas przypominać o tym szczególnym wydarzeniu. Oferujemy klientom piękne, ręcznie robione podziękowania dla gości na Komunię Świętą, które ich wzruszą i sprawią, że przez długi czas będą wspominać to wydarzenie.

podziękowania dla gości na komunię świętą
Podziękowania dla gości na Komunię Świętą z magnesem

Opis produktu ze strony OLX:

Wręczanie upominków dla gości komunijnych stało się ostatnimi czasy bardzo modne. Dziś na ich zakup decyduje się prawie każdy, kto organizuje Komunię w większym gronie. Z uwagi na to, że tego typu wyroby cieszą się coraz większym zainteresowaniem, postanowiliśmy wprowadzić je do swojej oferty. Prezentujemy Państwu szeroki wybór propozycji na upominki dla gości komunijnych. Wykonujemy je tylko z najlepszych materiałów, w zgodzie z najnowszymi trendami. Tworzymy upominki dla gości komunijnych z należytą precyzją. Dzięki temu są takie wyjątkowe. Podziękowanie dla gości za przybycie na Komunię dostępne w różnej wersji kolorystycznej – dla chłopca i dziewczynki.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.