Podziękowanie dla gości komunijnych

Podziękowanie dla gości komunijnych to niezwykły prezent, który z pewnością zostanie z nimi na długo. Produkt wykonany został w całości z dokładnie wyszlifowanej sklejki brzozowej o wymiarach 8,0 X 5,3 cm. Całość okazuje się wytrzymała na przetarcia czy zarysowania. Przyklejony z tyłu magnes jest subtelny i nie odznacza się. Na uwagę z pewnością zasługuje piękna grafika zdobiąca upominek. Nadruk ciemnowłosego aniołka w białej sukience jest dedykowany dziewczynce. Postać trzyma biblię, różaniec i występuje na tle pięknych róż. Obok przewidziano miejsce na krótki napis przypominający o okazji. Na serduszku znajduje się też imię dziecka, dla którego urządzono przyjęcie oraz data uroczystości. Pamiątka prezentuje się niezwykle elegancko. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji warto umieścić w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” dostępnej przy finalizacji zakupu. Do oryginalnego podziękowania dla gości komunijnych dołączony (opcja płatna) został woreczek celofanowy przewiązany sznureczkiem.

oryginalne podziękowania dla gości komunijnych
Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych – magnesy

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 5,3 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Oferujemy oryginalne podziękowania dla gości komunijnych, drewniane serduszka tworzone z wysokiej jakości drewna, starannie wykończone efektownym nadrukiem. Elementem dodatkowym tego gadżetu jest magnes, dzięki któremu można przyczepić serduszko do lodówki. Ta forma podziękowania gościom za obecność na Komunii Świętej jest nie tylko praktyczna, ale również elegancka i nowoczesna. Możemy wykonać serduszka w każdych ilościach i dostarczyć pod wskazany adres.

podziękowanie dla gości komunijnych
Podziękowanie dla gości komunijnych – magnesy

Opis produktu ze strony OLX:

Jeżeli szukasz podziękowania dla gości za obecność na Komunii Twojego dziecka, zwróć uwagę na nasze serduszka, które wykonujemy z należytą starannością, z użyciem wysokiej jakości drewna. Oferujemy eleganckie serduszka z nadrukiem pasującym do okoliczności. Dostarczamy serduszka z magnesem, dzięki któremu można umocować je na lodówce. Zachęcamy do składania zamówienie – w każdych ilościach.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.