Podziękowania za przyjście na Komunię

Podziękowanie za przybycie na komunię świętą w postaci magnesu na lodówkę to skromny upominek, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu członkowi rodziny. Upominek ma kształt serca i został wykonany z wytrzymałej sklejki brzozowej. Wyszlifowane boki są dokładnie obrobione i pozbawione przypaleń. Nadrukowany napis „Dziękuję za obecność w tym ważnym dniu!” wyraża ogromną wdzięczność i entuzjazm związany z obecnością gości. Poniżej przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę komunii. Uwagę przyciąga też uroczy obrazek przedstawiający blondyna w eleganckim garniturze. Postać trzyma w ręce książeczkę i różaniec. Projekt dedykowany chłopcom uzupełniony został niebieskimi kwiatami. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji podziękowań za przybycie na komunię świętą warto umieścić w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” dostępnej przy finalizacji zakupu. Do oryginalnego prezentu dołączony został dodatkowo (opcja płatna) woreczek celofanowy przewiązany sznureczkiem.

podziękowanie za przybycie na komunię świętą
Podziękowanie za przybycie na Komunię Świętą – serce

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Komunia to ważne wydarzenie, które należy zorganizować z dbałością o najmniejsze szczegóły, tak by zadowolić nie tylko siebie, ale i gości. To uroczystość, która wymaga dopracowania nawet takich szczegółów jak podziękowania za przyjście na Komunię. Jeżeli nie masz pomysłu na ich wykonanie, zapoznaj się z naszą ofertą. Wykonujemy nowoczesne, eleganckie prezenciki dla gości, które mogą spodobać się nawet wymagającym klientom. Dostępne w różnych kształtach i wzorach.

Podziękowania za przyjście na Komunię z magnesem

Opis produktu ze strony OLX:

Dziś upominki dla gości komunijnych są już standardem. Na ich zakup decydują się wszyscy rodzice, którzy samodzielnie organizują to wydarzenie. Chcąc sprostać oczekiwaniom wymagających klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę upominków idealnych dla gości z racji tego wydarzenia. Proponujemy eleganckie, starannie wykończone upominki dla gości komunijnych, które będą doskonałą pamiątką na długie lata. Jeżeli nie masz pomysłu na podziękowanie dla swoich gości, koniecznie sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania. Podziękowanie za przybycie na komunię świętą w promocyjnej cenie.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.