Podziękowania za przyjęcie komunijne

Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Warto upamiętnić je poprzez zakup personalizowanego prezentu przygotowanego specjalnie na tę okazję. Magnes wykonany został z wyjątkowo wytrzymałej sklejki brzozowej o grubości 3mm. Komunijne podziękowanie dla gości charakteryzuje się gładką powierzchnią, bez przetarć czy odcisków. Po prawej stronie ma kształt serca, po lewej natomiast dopasowany jest do grafiki – uśmiechniętego aniołka w białej sukience. Wyszlifowany upominek o wymiarach 8,0 x 5,3 cm ozdobiony został eleganckim nadrukiem dedykowanym dla dziewczynki. Ozdobny napis zawiera dodatkowo imię świętującego dziecka. Poniżej znajduje się też data uroczystości. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji zamówienia należy wysłać w wiadomości e-mail bądź za pośrednictwem formularza dostępnego przy finalizacji zakupu. Podziękowania za przyjęcie komunijne (za dodatkową opłatą) mają dołączony woreczek celofanowy.

podziękowania za przyjęcie komunijne
Podziękowania za przyjęcie komunijne – magnesy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 5,3 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Komunia to ważne wydarzenie, na które zwykle zaprasza się wszystkich najbliższych. Chcąc podziękować im za przybycie, wystarczy sprawić drobny podarunek. Takim może być starannie wykonane drewniane serduszko z magnesem. Jego zaletą jest to, że posiada okazjonalny nadruk, dopasowany do tej konkretnej okoliczności. Takie podziękowania za przyjęcie komunijne nadają się dla wszystkich gości, każdej płci. W ich domach będą dekoracją lodówki i tym samym trwałą pamiątką.

podziękowania dla gości komunijne
Podziękowania dla gości – komunijne magnesy

Opis produktu ze strony OLX:

Dziękować gościom za obecność na Komunii Świętej można na wiele sposobów. Jednym z nich, proponowanym przez nas, są drewniane serduszka. Z jednej strony wykonujemy nadruk dopasowany do okoliczności. Z drugiej zaś mocujemy magnes, dzięki czemu można umieścić serduszko na lodówce. Będzie się doskonale prezentować i dekorować to urządzenie. Nasze podziękowania dla gości komunijne są wykonywane z wysokiej jakości drewna, z dbałością o najmniejsze detale.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.