Podziękowania za przybycie na Komunię

Personalizowany upominek w ramach podziękowania za przybycie na komunię to miły gest, który pozostaje w pamięci rodziny i znajomych na długo. Magnesy okazują się niezwykle praktycznym i uniwersalnym rozwiązaniem. Produkt wykonany został z wytrzymałej sklejki brzozowej (grubość 3 mm). Prezent poddano dokładnemu szlifowaniu – bez nieestetycznych przypaleń. Powierzchnię o wymiarach 7,5 x 6,5 cm zdobi wysokojakościowy nadruk. Zarówno napis główny, jak i ten z nazwą uroczystości, imieniem dziecka oraz datą nie ściera się i pozostaje odporny na wiele niesprzyjających czynników zewnętrznych. Największe zainteresowanie wzbudza jednak grafika przedstawiająca uśmiechniętą, rudowłosą dziewczynkę z bukietem kwiatów w dłoni. Wizerunek z pewnością okaże się dopasowany do wielu dziewczynek przeżywających swoje święto. Wszystkie informacje niezbędne do spersonalizowanych podziękowań za przybycie na komunię prosimy podawać w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” dostępnej w procesie finalizacji zakupu. Do każdego zamówionego upominku dla gości dołączamy (opcja płatna) woreczek ze sznureczkiem.

podziękowanie za przybycie na komunię
Podziękowanie za przybycie na Komunię – magnesy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Proponujemy modne i ciekawe, a już na pewno starannie tworzone drewniane pamiątki, które doskonale nadają się na podziękowanie dla gości za obecność na Pierwszej Komunii Świętej. Mamy różne wzory upominków. Wszystkie podziękowania za przybycie na Komunię posiadają magnes i kolorowy nadruk. Dzięki temu są takie wyjątkowe. Oferujemy prezenciki w dowolnych ilościach. Zawsze sprzedajemy je w atrakcyjnych cenach. Tworzymy produkty na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

Podziękowania za przybycie na Komunię z magnesem

Opis produktu ze strony OLX:

Drewniane produkty z magnesem to dobry pomysł na podziękowanie gościom, którzy przybyli na I Komunię Świętą. Dziękować można na różne sposoby, czasem wystarczy słowo „dziękuję”, ale dziś przywykło się do obdarowywania gości drobnymi upominkami i jest to jak najbardziej świetny pomysł. W naszej ofercie znaleźć można idealnie pasujące do okoliczności drewniane podziękowanie za przybycie na Komunię z nadrukiem. Grawerujemy imię dziecka i datę wydarzenia i tekst „dziękuję, że byliście ze mną w tym ważnym dniu”.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.