Podziękowania za przybycie na chrzest

Chrzest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, dlatego warto utrwalić je w pamięci rodziny poprzez symboliczne upominki. Podziękowania za przybycie na chrzest w formie zawieszki ze sklejki brzozowej okazują się niezwykle czarowną, a przy tym praktyczną formą okazania swojej wdzięczności za udział w uroczystości. Produkt wykonany został przy użyciu wysokiej jakości tuszu. Nadrukowane napisy nie rozmazują się i nie blakną nawet po długim czasie. W projekcie przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę. Podziękowanie za przybycie na chrzest dopełnia elegancka grafika w różowych tonach. Obrazek przedstawia śpiącą dziewczynkę na księżycu w otoczeniu wiązanek z kwiatów.

Wszelkie informacje niezbędne w procesie personalizacji zamówienia prosimy wysyłać drogą mailową lub za pośrednictwem formularza w procesie finalizacji zamówienia. Do każdego podziękowania za przybycie na chrzest można dokupić woreczek celofanowy, w który możesz zapakować upominek.

podziękowanie za przybycie na chrzest
Podziękowanie za przybycie na chrzest

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

W naszej ofercie znaleźć można przeróżne podziękowania dla gości, a przede wszystkim drewniane prezenciki. Tworzymy podarki z myślą o dziękowaniu za uczestnictwo w chrzcie świętym. Proponujemy pamiątki, które wykonujemy z dobrego jakościowo drewna. W produkcji posługujemy się nowoczesnym sprzętem. Jesteśmy w stanie dostarczać starannie tworzone zawieszki z kolorowym nadrukiem, odpowiadające oczekiwania wszystkich gości. Podziękowania za przybycie na chrzest dostępne w dwóch kolorach – różowym dla dziewczynki i niebieskim dla chłopca.

podziękowania za przybycie na chrzest
Podziękowania za przybycie na chrzest

Opis produktu ze strony OLX:

Prezentujemy szeroką ofertę drewnianych upominków, które sprawdzą się jako podziękowania dla gości uczestniczących w chrzcie świętym. Podziękowanie za przybycie na chrzest jest eleganckie, nowoczesne, starannie wykonane i wykończone. Prezenciki są wyposażone w efektowny kolorowy nadruk. Dzięki niemu są bardziej indywidualne i zarazem dopasowane do konkretnej okoliczności, konkretnego wydarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi pamiątkami, jakie mamy w ofercie.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.