Podziękowania za przybycie na chrzciny

Chrzest pozostaje na długo w pamięci wszystkich przybyłych przyjaciół i członków rodziny. Uroczystość warto zakończyć wręczając gościom personalizowane upominki. Klasyczna zawieszka wykonana ze sklejki brzozowej to wspaniałe rozwiązanie. Upominek ma kształt serduszka o wymiarach 7,0 x 6,0 cm. Napis „Chrzest Święty” jest uzupełniony imieniem dziecka oraz datą. Wysokiej jakości nadruk nie ściera się i nie blaknie. W górnej części podziękowania za chrzciny umieszczono grafikę przedstawiającą dziecięce, plecione buciki. Symboliczny obrazek zdobi wiązanka różowych kwiatów. Wszelkie informacje (imię, data) potrzebne do wykonania zamówienia prosimy umieszczać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Imię należy podać w odmienionej formie (np. Zosi).  Podziękowania za przybycie na chrzciny mogą być dodatkowo zapakowane w dołączony do zamówienia woreczek celofanowy.

podziękowania za chrzciny
Podziękowania za chrzciny – serduszko różowe

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Nasze serduszka to oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności gościom za przybycie na chrzciny. Wykonujemy je z najlepszego drewna, z należytą starannością. Dbamy o takie detale jak czytelny nadruk czy dobrej jakości sklejkę, aby przedmiot ten był jednocześnie pamiątką i dekoracją pomieszczenia. Dostarczamy podziękowania za przybycie na chrzciny w każdych ilościach, w przystępnych cenach, na czas i pod wskazany adres przez klienta. Tworzymy serduszka na zamówienie.

podziękowania za przybycie na chrzciny
Podziękowania za przybycie na chrzciny – serce niebieskie

Opis produktu ze strony OLX:

Prezentujemy ofertę drewnianych serduszek z nadrukiem i sznureczkiem, które idealnie nadają się na podziękowanie dla gości za przybycie na chrzciny. Aktualnie w modzie są różne formy podziękowania, ta jest niezwykle elegancka i nowoczesna, można by wręcz rzec, trafiona. Stanowi trwałą i efektowną pamiątkę, która będzie służyła jako dekoracja przez długie lata. Takie podziękowania za chrzciny nadają się dla osób w każdym wieku. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.