Podziękowania za Komunię dla gości – serca

Podziękowanie za pierwszą komunię świętą w postaci magnesu na lodówkę pozwoli im na długo zachować wspomnienia z tej szczególnej uroczystości. Upominek o wymiarach 7,0 x 6,0 cm został wykonany z wytrzymałej sklejki brzozowej. Na jej powierzchni nie znajdziesz nieestetycznych przypaleń czy innych wad fabrycznych. Prezent ozdobiono wysokiej jakości nadrukiem. Napis „Dziękuję za obecność w tym ważnym dniu” zajmuje główną część. Poniżej przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości. Grafika umieszczona na upominku przedstawia uśmiechniętą, blondwłosą dziewczynkę z różańcem w dłoniach. Całość uzupełniają różowe kwiaty i serduszka. Informacje niezbędne do personalizacji zamówienia należy wpisywać w rubryce „uwagi” dostępnej przy finalizacji zakupu lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Podziękowania za pierwszą komunię świętą mogą być dodatkowo ozdobione woreczkiem celofanowym dołączonym (za dodatkową opłatą) do zamówienia.

podziękowanie za pierwszą komunię świętą
Podziękowanie za Pierwszą Komunię Świętą – serce magnes

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych podziękowań. Z uwagi na to, że bardzo ważnym wydarzeniem jest komunia podziękowania dla gości też są istotnym elementem. Warto więc wybrać nasze produkty, które ujmują swym atrakcyjnym wykonaniem i starannym wykończeniem. Zapoznając się z naszą ofertą, na pewno nie będziesz wpisywać do wyszukiwarki słów komunia podziękowania dla gości i innych haseł. To w naszej ofercie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Podziękowania za Komunię dla gości w promocyjnej cenie. Sprawdź już dziś!

podziękowania za komunię dla gości
Podziękowania za Komunię dla gości – serduszka

Opis produktu ze strony OLX:

Jeżeli przygotowujesz się do tak ważnego wydarzenia, jakim jest Komunia Święta, musisz wiedzieć, że podziękowania dla gości komunijnych w kształcie serduszka, czy inne formy tego gestu są równie istotne, jak zaproszenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie masz pomysłu na ich wykonanie. Wobec tego oferujemy gotowe już podziękowanie za Pierwszą Komunię Świętą, które ujmują nie tylko starannym dopracowaniem detali, ale też jakością. Oferujemy nowoczesne, eleganckie pamiątki dla gości komunijnych.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.