Podziękowania za chrzest święty dziecka

Klasyczna zawieszka ze sklejki brzozowej to idealna forma podziękowania za chrzest święty dla gości. Produkt o wymiarach 7,5 x 6,5 cm charakteryzuje się wyjątkowo estetycznym wykonaniem. Upominek został poddany kontroli jakości, podczas której usunięto nawet najdrobniejsze wady fabryczne (w tym przypalenia powstałe w procesie szlifowania). Centralną część prezentu zajmuje napis „Dziękuję, że byliście ze mną!”. Pod hasłem „Pamiątka Chrztu Świętego” przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości. Uwagę przykuwa piękna grafika przedstawiająca śpiącego chłopca na księżycu. Obrazek dopełniają dopasowane kolorystycznie kwiaty. Wszelkie informacje związane z personalizacją upominku prosimy wysyłać drogą mailową lub w rubryce „uwagi” przy składaniu zamówienia. Do podziękowań za chrzest dołączamy (opcja płatna) w zestawie woreczek celofanowy do przywiązania sznureczkiem. Podziękowanie za chrzest w konkurencyjnej cenie. Dostępne w kolorze różowym dla dziewczynki i niebieskim dla chłopca.

podziękowanie za chrzest
Podziękowanie za chrzest święty – niebieskie

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Dziękować gościom za udział w chrzcinach można na wiele sposobów. Dawniej wystarczyło powiedzieć – „dziękujemy”. Dziś przyszła moda na obdarowywanie gości upominkami. W naszej ofercie znaleźć można drewniane podziękowania za chrzest święty z nadrukiem. Pamiątki mogą posłużyć jako oryginalna i nowoczesna forma podziękowania za obecność na tym wydarzeniu. Jeżeli szukasz podobnego upominku, zamów u nas prezenciki w dowolnej ilości.

podziękowania za chrzest święty
Podziękowania za chrzest święty – różowe

Opis produktu ze strony OLX:

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko podziękowania na wesele czy komunię, ale również na chrzest. Jeżeli wciąż nie masz pomysłu, co podarować bliskim z okazji tej właśnie uroczystości, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz w niej oryginalne drewniane podziękowanie za chrzest z kolorowym nadrukiem. To świetna pamiątka i gwarancja oryginalnego prezentu.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.