Podziękowania za chrzest dla gości – magnesy

Upominki dla gości z chrztu to wspaniały sposób na okazanie wdzięczności za ich obecność na uroczystości kościelnej. Magnes wykonany ze sklejki brzozowej z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej krytycznym członkom rodziny. Produkt o wymiarach 7,5 x 6,5 cm charakteryzuje się dokładnie wyszlifowanymi brzegami i wysokojakościowym nadrukiem. Napis „Dziękuję, że byliście ze mną w tym ważnym dniu!” znajduje się w centralnej części prezentu. Poniżej można umieścić spersonalizowane dane – odmienione imię dziecka oraz datę wydarzenia. Zaprojektowana grafika pasuje idealnie do małych dziewczynek. Wizerunek śpiącego bobasa w różowym ubranku wywołuje uśmiech na twarzy. Całość dopełniają kwiaty i serduszka. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji warto umieścić w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” dostępnej przy finalizacji zakupu. Do oryginalnego podziękowania za chrzest dla gości dołączony (opcja płatna) został dodatkowo woreczek celofanowy przewiązany sznureczkiem.

upominki dla gości z chrztu
Upominki dla gości z chrztu – różowe

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Pomysłów na podziękowanie dla gości uczestniczących w chrzcie świętym nie brakuje. Jednak nie wszystkie są eleganckie, nowoczesne i w stu procentach dostosowane do okoliczności. Jeżeli więc szukasz oryginalnego pomysłu na podziękowanie, wybierz nasze drewniane prezenciki z magnesem. Wykonujemy je starannie, wykorzystujemy do tego dobrej jakości drewno i nowoczesne narzędzia, na powierzchni tworzymy kolorowy nadruk. Podziękowania za chrzest dla gości dostępne są w dwóch kolorach – różowym i niebieskim.

podziękowania za chrzest dla gości
Podziękowania za chrzest dla gości – niebieskie

Opis produktu ze strony OLX:

Jeżeli nie masz pomysłu na podziękowania dla gości za udział w chrzcie świętym, z przyjemnością podpowiemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości produktów, wśród których znaleźć można drewniane prezenciki z magnesem. Na ich powierzchni wykonujemy nadruk, który pasuje do okoliczności, tego konkretnego wydarzenia. Upominki dla gości z chrztu tworzymy w oczekiwanych ilościach. Zapewniamy wszystkim atrakcyjne ceny.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.