Podziękowania ślubne dla gości – zawieszka

Wychodzisz za mąż i chcesz podziękować gościom za przybycie na ślub i przyjęcie weselne? Interesują Cię podziękowania ślubne dla gości, które będą starannie wykonane, nieszablonowe, a jednocześnie niedrogie? Zależy Ci na czymś drobnym, ale pełnym uroku? Oferowane przez nas podziękowania ślubne w Twoje oczekiwania wpiszą się idealnie. Postaw na zawieszkę z naszego sklepu, a Twoi goście będą długo pamiętać o Waszym przyjęciu weselnym.

Czym wyróżnia się proponowana zawieszka?

Oddajemy w Twoje ręce zawieszkę wykonaną z wysokiej jakości brzozowej sklejki o grubości 3 milimetrów. Poddano ją starannej obróbce, dzięki czemu prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Na jej powierzchni nie znajdziesz nawet najmniejszych zadziorów. Nie ma też śladów przypaleń. Do upominku dołączamy (opcja płatna) celofanowy woreczek razem ze sznureczkiem. Z powodzeniem umieścisz w nim zawieszkę, tworząc efektowny zestaw. Kilka wzorów do wyboru.

Oferowane przez nas podziękowania ślubne dla gości weselnych należą do kategorii personalizowanych prezentów. Można na nie nanieść zarówno datę uroczystości, jak i Wasze imiona.

podziękowania ślubne

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.