Podziękowania na Pierwszą Komunię Świętą

Podziękowania na pierwszą komunię świętą dla gości mogą być absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne. Warto postawić na uniwersalny magnes na lodówkę wykonany ze sklejki brzozowej. Produkt charakteryzuje się odpornością na zarysowania i przetarcia. Pamiątka o wymiarach 8,3 x 7,1 cm została dokładnie obrobiona oraz wyszlifowana. Uwagę zwraca przede wszystkim ozdobny napis „Dziękuję za Twoją obecność”. Poniżej przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości. Zaprojektowana grafika przedstawia kielich z hostią oraz odwróconego, ciemnowłosego chłopca. Dolną część zdobi nadruk w postaci niebieskich kwiatów. Wszelkie informacje związane z personalizacją upominku prosimy wysyłać drogą mailową lub w rubryce „uwagi” przy składaniu zamówienia. Do podziękowań na pierwszą komunię świętą dołączamy (opcja płatna) w zestawie woreczek celofanowy przewiązany sznureczki.

podziękowania na pierwszą komunię świętą
Podziękowania na Pierwszą Komunię Świętą – magnesy

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 8,3 x 7,1 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Ostatnimi czasy podziękowania komunijne stały się równie popularne i obowiązkowe, jak zaproszenia na tę uroczystość. Starannie wykonane, dopracowane w szczegółach, stworzone z najlepszej jakości materiałów doskonale się prezentują. Są nie tylko oryginalnym pomysłem na podziękowanie, ale i zarazem eleganckim podarunkiem. Nasze podziękowania na Komunię Świętą są nie tylko piękne, ale też wytrzymałe. Wykonamy je w każdej ilości, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nasze ręcznie robione wyroby mają też dobrą cenę.

podziękowania na komunię świętą
Podziękowania na Komunię Świętą – serduszka

Opis produktu ze strony OLX:

Proponowane przez nas podziękowania dla gości komunijnych to nie zwyczajne wydruki z drukarki, które ani nie są trwałe, ani też nie wyglądają elegancko. Nasze wyroby są nowoczesne i zarazem niezwykle eleganckie. Mogą być stylowym podarunkiem dla najbliższych, którzy przybyli na to ważne wydarzenie. Oferowane przez nas podziękowania na Pierwszą Komunię Świętą to produkty, które są nie tylko solidne i atrakcyjne wizualnie, ale też mają przystępną cenę.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.