Podziękowania na chrzest dla gości – magnes

Klasyczny magnes ze sklejki brzozowej to idealna forma podziękowania na chrzest dla gości. Produkt o wymiarach 7,5 x 6,5 okazuje się poręczny, a co za tym idzie – praktyczny. Jego brzegi zostały dokładnie wyszlifowane – bez przypaleń i nieestetycznych uszkodzeń. Do wykonania symbolicznego upominku wykorzystano wysokiej jakości tusz. Centralną część zajmuje napis „Dziękuję, że byliście ze mną w tym ważnym dniu” oraz „Pamiątka Chrztu Świętego [imię dziecka]”. Przewidziano też miejsce na datę uroczystości. Całość ozdobiona została uroczą grafiką przedstawiającą śpiącego bobasa z pluszakiem w ręce. Nie brakuje tu też niebieskich róż i cieniowanych serduszek.

Do każdego podziękowania na chrzest święty można dokupić woreczek celofanowy, w który możesz go zapakować. Wszelkie informację dotyczące personalizacji zamówienia prosimy wysyłać w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Imię dziecka należy podać w formie odmienionej (np. Krystiana).

podziękowania na chrzest święty
Podziękowania na chrzest święty – niebieskie

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Tanie, oryginalne, niezwykle eleganckie upominki z drewna z nadrukiem i magnesem – takie produkty znajdziesz w naszej ofercie. Proponujemy ciekawe podziękowania dla gości za przybycie na chrzest. Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad tym, czy słowo „dziękujemy” wystarczy, wybierz nasze podziękowania w formie magnesu. Zyskasz pewność, że zostaną przyjęte z ogromna radością i wzruszeniem. Nasze podziękowania na chrzest dla gości są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

podziękowania na chrzest dla gości
Podziękowania na chrzest dla gości – różowe

Opis produktu ze strony OLX:

Nasza oferta podziękowań dla gości za przybycie na chrzest jest bardzo szeroka i atrakcyjna. Znaleźć w niej można drewniane upominki. Pamiątki wykończone kolorowym nadrukiem. Każde z nich ma umocowany magnes, dzięki czemu można przyczepić prezencik do lodówki. Poza tym, że jest ono świetną dekoracją tego urządzenia i zarazem idealną formą podziękowania – stanowi trwałą pamiątkę. Zachęcamy do zapoznania się ze wzorami i wybrać najładniejsze podziękowania na chrzest święty.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.