Podziękowania na chrzciny dziecka – magnes

Podziękowanie na chrzciny dla gości w postaci magnesu to dość nowoczesna, a przy tym nietuzinkowa forma okazania wdzięczności za pamięć i obecność na wydarzeniu. Symboliczny upominek o wymiarach 6,0 x 6,0 cm wykonany został z najwyższej jakości sklejki brzozowej. Dokładnie wyszlifowane brzegi i idealnie gładka powierzchnia nadają całości niebywale estetycznego wyglądu. Centralną część zajmuje napis „Pamiątka Chrztu Świętego [imię dziecka oraz data]”. Projekt uzupełniony został uroczą grafiką. Wizerunek śpiącego dziecka owiniętego kocykiem wywołuje pozytywne emocje. Całość utrzymana jest w niebieskiej kolorystyce.

Wiadomość dotyczącą personalizacji podziękowania na chrzciny prosimy wysyłać drogą mailową bądź umieszczać w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Imię należy podać w odpowiedniej, odmienionej formie (np. Adriana). Do zamówienia dodatkowo można dokupić woreczek celofanowy ze sznureczkiem, w który można zapakować upominek.

podziękowanie na chrzciny
Podziękowanie na chrzciny – wzór niebieski

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Specjalizujemy się w produkcji oryginalnych drewnianych podziękowań na zamówienie. Upominki tworzymy wyłącznie z dobrego jakościowo drewna z użyciem nowoczesnych narzędzi. W ten sposób powstają podziękowania na chrzciny dla gości, którzy wzięli udział w uroczystości. Nasze prezenciki wykonane z drewna i wzbogacone kolorowym nadrukiem zrobią wrażenie na każdym, kto je otrzyma. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia i wykonać podziękowania w każdych ilościach.

podziękowania na chrzciny
Podziękowania na chrzciny – wzór różowy

Opis produktu ze strony OLX:

W naszej ofercie obok podziękowań dla gości weselnych i komunijnych, nie mogło zabraknąć również pamiątek dla gości przybywających na chrzest. Upominki dla gości w formie drewnianych kółek to gwarancja dobrego wyboru. Zaletą każdego z nich jest magnes, który umożliwia umocowanie do lodówki. Tym sposobem podziękowanie na chrzciny staje się automatycznie trwałą pamiątką. Na jego atrakcyjność wpływa też nadruk widniejący na całej powierzchni serca.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.