Podziękowania komunijne z magnesem

Komunijne magnesy na lodówkę to niepowtarzalny i wyjątkowy upominek dla gości, który pozwoli im na długo zachować wspomnienia z tego szczególnego dnia. Produkt ma wymiary 7,5 x 6,2 cm i wykonany został w całości ze sklejki brzozowej. Pamiątką została dokładnie wyszlifowana i skontrolowana pod kątem nieestetycznych przypaleń. Wysokojakościowe nadruki nie ścierają się i nie tracą koloru nawet po długim okresie użytkowania. Centralną część magnesu zajmuje napis “Dziękuję za Twoją obecność!”. Poniżej z kolei przewidziano miejsce na imię dziecka, dla którego urządzono przyjęcie oraz datę uroczystości. Produkt ozdobiony został dodatkowo uroczą grafiką przedstawiającą brązowowłosą dziewczynkę w białej sukni z bukietem w dłoniach. Całość wspaniale komponuje się z nadrukowanymi kwiatami po prawej stronie magnesu. Wszelkie informacje związane z personalizacją upominku prosimy wysyłać drogą mailową lub w rubryce “uwagi” przy składaniu zamówienia. Do podziękowań komunijnych dołączamy (opcja płatna) w zestawie woreczek celofanowy przewiązany sznureczkiem.

pamiątki komunijne magnesy
Drewniane pamiątki komunijne magnesy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,2 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu dziecka, jak i jego rodziców. Zawsze spędzana jest w gronie najbliższych. Chcąc podziękować im za przybycie, warto wybrać nasze podziękowania komunijne wykonane z drewna wyposażone w magnes i nadruk. Treść dopasowana jest do okoliczności. Dzięki temu prezenciki z jednej strony mogą stać się ozdobą lodówki, a z drugiej zaś pamiątką na długie lata. Oferujemy oryginalne upominki w każdych ilościach, w atrakcyjnych cenach.

podziękowania komunijne magnesy
Drewniane podziękowania komunijne magnesy

Opis produktu ze strony OLX:

Mamy w ofercie piękne drewniane pamiątki komunijne z magnesem, tworzone z wysokiej jakości drewna. Na każdym z nich wykonujemy nadruk, treść podziękowania, imię, datę. Nasze wyroby są bardzo eleganckie, a co za tym idzie, dopasowane do okoliczności. Są trwałą pamiątką i oryginalną formą podziękowania. Jesteśmy w stanie wykonać je w każdych ilościach i dostarczyć pod wskazany adres.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.