Podziękowania komunijne dla gości

Komunijne podziękowania dla gości to idealny sposób na utrwalenie wspomnień z niepowtarzalnej uroczystości kościelnej. Pamiątka ma wymiary 7,5 x 6,5 cm i wykonana jest w całości ze sklejki brzozowej. Przyklejony z tyłu magnes świetnie spełnia swoją rolę. Całość została dokładnie wyszlifowana, co dodatkowo podnosi jej walory estetyczne. Upominek ozdobiono napisem „Dziękuję, że byliście ze mną w tym ważnym dniu!”. Poniżej przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości. Warto zwrócić uwagę na piękny nadruk przedstawiający uśmiechającą się dziewczynkę w białej sukience z bukietem. Grafikę uzupełniają różowe róże oraz serduszka w tym samym kolorze. Informację dotyczące personalizacji komunijnych podziękowań dla gości prosimy przesyłać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Do zamówienia dołączamy dodatkowo (opcja płatna) woreczek celofanowy ze sznureczkiem.

komunijne podziękowania dla gości
Komunijne podziękowania dla gości – magnesy

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Drewniane pamiątki z magnesem mogą być formą dziękowania za obecność na różnych wydarzeniach. Idealnie pasują też na podziękowanie za obecność na I Komunii Świętej. Jeżeli szukasz czegoś podobnego, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, bo znajdziesz w niej produkty najwyższej jakości, tworzone z dobrego drewna z należytą starannością. Mamy szeroki wybór treści, jaką grawerujemy na każdym prezenciku. Podziękowania komunijne dla gości w promocyjnej cenie.

Podziękowania komunijne dla gości – magnesy

Opis produktu ze strony OLX:

Przedstawiamy szeroką ofertę przepięknych drewnianych pamiątek z nadrukiem i magnesem. Są dobrym pomysłem na upominek w ramach podziękowania dla gości za obecność na I Komunii Świętej. Dostarczamy je w każdych ilościach pod indywidualne zamówienie. Oferujemy komunijne podziękowania dla gości w dobrych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą upominkowych serduszek, które są nie tylko oryginalnym podarunkiem, ale również trwałą pamiątką.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.