Podziękowania gościom komunijnym

Podziękowanie gościom komunijnym w formie magnesu to idealny sposób na utrwalenie wspomnień z niepowtarzalnej uroczystości kościelnej. Symboliczny prezent ze sklejki brzozowej ma wymiary 8,3 x 7,1 cm i jest dokładnie wyszlifowany. Nieregularny kształt pamiątki nadaje jej charakteru oraz sprawia, że jest wyjątkowy. Górną część upominku zajmuje napis „Dziękuję za Twoją obecność”. Poniżej przewidziano miejsce na nazwę uroczystości, imię dziecka oraz datę. Informacje niezbędne do personalizacji zamówienia prosimy przesyłać w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” (dostępna przy okazji zakupu). Warto zwrócić uwagę na zaprojektowaną grafikę. Nadruk przedstawia odwróconego chłopca w garniturze oraz kielich z hostią. Całość komponuje się z niebieskimi kwiatami. Podziękowania gościom komunijnym warto zapakować w dołączony (opcja płatna) do zamówienia woreczek celofanowy.

podziękowanie gościom komunijnym
Podziękowanie gościom komunijnym – serce magnes

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 8,3 x 7,1 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Prezentujemy modne serduszka, które wykonujemy z dobrej jakości drewna. Wycinamy je laserowo, przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Ich wykończeniem jest efektowny kolorowy nadruk. Zazwyczaj grawerujemy słowo, “dziękuję za Twoją obecność”, a także imię i datę. Takie serduszka idealnie nadają się na podziękowanie dla gości, którzy przybywają na Pierwszą Komunię Świętą. Do serca mocujemy magnes, który umożliwia przyczepienie go do lodówki. Podziękowania gościom komunijnym dostępne w kilku wzorach.

podziękowania gościom komunijnym
Podziękowania gościom komunijnym z magnesem

Opis produktu ze strony OLX:

Nie masz pomysłu na podziękowanie dla gości, którzy przybędą na Pierwszą Komunię Świętą Twojego dziecka? Zachęcamy do wyboru drewnianych serduszek wykonanych z najlepszych materiałów, z należytą precyzją. W oczy rzuca się tu efektowny nadruk i magnes, który umożliwia przyczepienie serduszka do lodówki. Oferujemy przepiękne upominki w formie serduszek. Serdecznie zachęcamy do zakupu naszych produktów. Podziękowanie gościom komunijnym dostępne dla chłopców i dziewczynek.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.