Podziękowania dla gości na Komunię Świętą

Podziękowanie dla gości na komunię w postaci magnesu to idealny sposób na wyrażenie wdzięczności za ich obecność na uroczystości. Prezent wykonany ze sklejki brzozowej o wymiarach 8,0 x 6,0 cm okazuje się wytrzymały, a przy tym wyjątkowo praktyczny. Wyszlifowane brzegi nadają całości elegancji i estetycznego wyrazu. Wysokiej jakości napis „Dziękuję za Twoją obecność!” umieszczony został w górnej części. Poniżej znajduje się miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości. Warto zwrócić uwagę na grafikę przedstawiający kielich z hostią – symbol Pierwszej Komunii Świętej. Całość idealnie komponuje się z nadrukowanymi po drugiej stronie różowo-fioletowymi kwiatami. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji zamówienia warto umieścić w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” dostępnej przy finalizacji zakupu. Podziękowania dla gości na komunię możesz zapakować dodatkowo w dołączony (opcja płatna) do zamówienia woreczek.

podziękowanie dla gości na komunię
Podziękowanie dla gości na Komunię – magnes

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Słowo „dziękujemy” czy „dziękuję” to dziś zbyt mało, by wyrazić wdzięczność gościom za obecność podczas Pierwszej Komunii Świętej. Jakiś czas temu modne stało się obdarowywanie gości upominkami. Dlatego też i w naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć. Proponujemy oryginalne, dobrze wykonane i wykończone drewniane podziękowania dla gości na Komunię z nadrukiem i magnesem na odwrocie. Są niezwykle elegancką formą dziękowania gościom.

podziękowania dla gości na komunię
Podziękowania dla gości na Komunię – magnesy

Opis produktu ze strony OLX:

Lista upominków, które nadają się na podziękowanie dla gości przybywających na Pierwszą Komunię Świętą jest długa. U nas zaś wielkim hitem są drewniane upominki ze wzorem kielicha. Z jednej strony wykończone nadrukiem pasującym do okoliczności, z drugiej zaś magnesem, dzięki któremu można przyczepić je do lodówki. Takie drewniane podziękowanie dla gości na Komunię to elegancka forma upominku. Dzięki personalizacji, każdy prezencik wygląda wyjątkowo.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.