Podziękowania dla gości na chrzest

Chrzest święty jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu tych rodzin, dla których wiara nie jest obojętna. Zdecydowana większość rodziców, którzy decydują się ochrzcić swoje dziecko chce, aby podczas tej uroczystości obecni byli najbliżsi członkowie rodziny oraz przyjaciele. Na ogół urządzane jest przyjęcie, podczas którego wszyscy spędzają czas razem. Rozwiązaniem, na które warto się zdecydować są upominki dla gości.

Dlaczego warto podarować gościom jakiś drobiazg?

Wiele osób z pewnością zapyta po co kupować podziękowania dla gości na chrzest. Tymczasem odpowiedź jest banalnie prosta: to świetny sposób na to, aby wyrazić wdzięczność tym, którzy zdecydowali się towarzyszyć nam i dziecku podczas tego ważnego wydarzenia. Pamiętaj, że prezent dla tych, którzy pojawili się w kościele i na przyjęciu nie musi być drogi. Może to być prawdziwy drobiazg, który w żaden sposób nie nadszarpnie Twojego budżetu. Ciekawym pomysłem są podarunki wykonane z brzozowej sklejki, których wybór jest obecnie ogromny.

Czym charakteryzują się prezenty z brzozowej sklejki?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy prezenty z brzozowej sklejki dla gości to dobry pomysł, możesz mieć pewność, że tak. Decydując się na te z dobrego sklepu, stawiasz na produkty, które zachwycają jakością wykonania. Brzozowa sklejka jest poddawana bardzo starannej obróbce, co sprawia, że jej powierzchnia wolna jest od zadziorów oraz przypaleń. Kolorowy nadruk nanoszony jest odpowiednią techniką, przez co prezentuje się naprawdę bardzo dobrze i jednocześnie jest trwały. Do tego dochodzi przystępna cena, która sprawia, że na zakup upominków dla gości wykonanych z brzozowej sklejki może sobie pozwolić wiele osób.

Podarunki z brzozowej sklejki są różne. Mogą to być barwne zawieszki, statuetki, magnesy. Tym samym możesz postawić na taki drobiazg, który według Ciebie najlepiej spodoba się gościom.

Jeśli szukasz oryginalnego upominku, który nie nadszarpnie poważnie Twojego budżetu, przyjrzyj się bliżej gadżetom zrobionym właśnie ze sklejki brzozowej.

upominek dla gości na chrzest
Upominek dla gości na chrzest – magnesy

Jakie wybrać podziękowania dla gości na chrzest?

Decydując się na gadżety z brzozowej sklejki, masz naprawdę niemały wybór. Możesz zdecydować się na magnesy bądź postawić na praktyczne zawieszki. Dostępne są również statuetki, które obdarowani goście mogą postawić na komodzie, w witrynie czy na półce.

Jeśli chcesz postawić na statuetkę, wybierz podziękowanie dla rodziców chrzestnych. To produkt, który można spersonalizować. Jeśli go zamówisz, musisz podać imię dziecka, a także datę uroczystości. Możesz zdecydować się również na własny nagłówek. Wśród gotowych propozycji producent wymienia:

  • Kochani Rodzice Chrzestni;
  • Droga Matko Chrzestna;
  • Drogi Ojcze Chrzestny.

W grę wchodzą również nagłówki zaprojektowane z myślą o dziadkach. To oznacza, że proponowana statuetka może zostać w pełni spersonalizowana i doskonale dopasowana do osoby, która ma ją otrzymać.

Jeśli statuetka nie jest tym, co Ci odpowiada, możesz sięgnąć po zawieszkę. Jest to propozycja idealna dla wszystkich rodziców szukających sposobu na to, aby podziękować gościom za udział w chrzcie świętym ich dziecka. Na zawieszce można umieścić zarówno imię maluszka, jak i datę uroczystości. Co ważne, dołączony jest do niej sznureczek, który pozwoli gościom na jej umieszczenie w dowolnym miejscu. Zarówno na zawieszce, jak i zaprezentowanej wyżej statuetce znajduje się nadruk, który doskonale wpisuje się w charakter uroczystości.

pamiątka dla gości na chrzest
Pamiątka dla gości na chrzest z woreczkiem

Do prezentów, które sprawdzą się jako podarunek dla gości zalicza się również wykonane z brzozowej sklejki magnesy. Podobnie jak statuetki oraz zawieszki zachwycają one dokładnością wykonania, a także barwnym nadrukiem, który doskonale wpisuje się w okoliczności. Jeśli interesuje Cię taki produkt, z pewnością spodoba Ci się ten produkt. To perfekcyjnie wykonany magnes, na którym znajduje się nie tylko okolicznościowy nadruk, ale również imię dziecka, a także data uroczystości. Będzie doskonałą pamiątką dla gości, która przez lata będzie przypominać o chrzcie świętym dziecka.

Chrzest święty to wydarzenie, które wymaga specjalnej oprawy. Jeśli zdecydowałeś się na organizację przyjęcia i zaproszenie gości, pamiętaj, aby zadbać o podziękowania dla nich. Nasze propozycje to oczywiście jedynie wycinek tego, na co możesz postawić. Pamiętaj, że wyroby z brzozowej sklejki nie są drogie, są trwałe, a do tego oryginalne. To bardzo dobry wybór, jeśli chcesz podziękować tym, którzy w tym ważnym dniu byli z Wami.