Podziękowania dla gości na chrzest święty

Podziękowanie dla gości na chrzest w postaci klasycznego magnesu to idealny sposób na utrwalenie pamięci o tym ważnym dniu. Produkt o wymiarach 8,0 x 6,0 cm powstał z wytrzymałej i wyszlifowanej sklejki brzozowej. Jego powierzchnię zdobi napis nadrukowany ozdobną czcionką. Wysokiej jakości tusz nie rozmazuje się i nie traci koloru nawet po długim czasie użytkowania. Pod hasłem „Dziękuję za Twoją obecność” przewidziano miejsce na datę uroczystości i imię dziecka. Całość dopełnia elegancka grafika. Chrzcielnica oraz białe gołębie to jedne z najbardziej rozpoznawalnych symboli uroczystości. Różowe kwiaty nadrukowane obok kojarzą się z kolei z “nowonarodzoną” dziewczynką. Informacje niezbędne w procesie personalizacji zamówienia prosimy podawać bezpośrednio w wiadomości e-mail, bądź w rubryce „uwagi” (przy finalizacji zakupu). Do każdego podziękowania dla gości na chrzest możesz dokupić woreczek celofanowy ze sznureczkiem.

podziękowanie dla gości na chrzest
Podziękowanie dla gości na chrzest – różowe

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Chrzest to wydarzenie, na które przybywają najbliżsi, rodzina. Organizatorzy, rodzice dziecka zwykle chcą im podziękować za przybycie. Jeżeli nie masz pomysłu na formę takiego podziękowania, wybierz nasze drewniane prezenciki z magnesem. Są eleganckim podziękowaniem i zarazem świetną pamiątką. Stanowią też dekorację lodówki, a nawet całego pomieszczenia. Podziękowania dla gości na chrzest dostępne w dwóch kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

podziękowania dla gości na chrzest
Podziękowania dla gości na chrzest – niebieskie

Opis produktu ze strony OLX:

Szukasz eleganckiego pomysłu na prezent dla gości, którzy przybyli na chrzest Twojego dziecka? Nie masz pomysłu co kupić, aby nie przepłacić, a podarować coś naprawdę oryginalnego? Zapraszamy do zakupu naszych drewnianych upominków z magnesami. Są nie tylko elegancką formą podziękowania, ale też dekoracją lodówki i zarazem trwałą pamiątką. Podziękowanie dla gości na chrzest z kolorowym nadrukiem. Mamy dobrej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.