Podziękowania dla gości na chrzciny dziecka

Minimalistyczna zawieszka to coraz chętniej wybierana forma podziękowania dla gości na chrzciny. Upominek o wymiarach 6,0 x 6,0 cm wykonany został w całości z wytrzymałej sklejki brzozowej. Produkt wyszlifowano i pozbawiono ewentualnych przetarć czy przypaleń. Żaden napis nie rozmazuje się i nie blaknie nawet po długim czasie. Prezent można personalizować poprzez dodanie imienia i daty uroczystości. Uwagę z pewnością zwraca grafika przedstawiająca śpiącego bobasa. Zarówno rysunek, jak i otoczka wokół nadruku utrzymane zostały w różowej kolorystyce. Informację dotyczące personalizacji prezencików dla gości na chrzest prosimy przesyłać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Do każdego upominku zamówionego w sklepie można dokupić woreczek celofanowy ze sznureczkiem.

chrzciny podziękowania
Chrzciny podziękowania – wzór różowy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Przedstawiamy atrakcyjny wybór drewnianych pamiątek, wśród których znaleźć można między innymi kółka na podziękowania dla gości na chrzciny. Oferujemy drewniane prezenciki starannie wycinane z wysokiej jakości drewna, przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Proponujemy produkty w każdych ilościach, jakich oczekuje zamawiający. Nasze produkty dostarczamy klientom w atrakcyjnych, niskich cenach. Do wyboru dwie kolorystyki podziękowań – różowe dla dziewczynek i niebieskie dla chłopców.

podziękowania dla gości na chrzciny
Podziękowania dla gości na chrzciny – wzór niebieski

Opis produktu ze strony OLX:

Wybierz nasze podziękowania dla gości za obecność na chrzcinach. Oferujemy oryginalne, tworzone z drewna pamiątki, które można umocować do lodówki, gdyż są wyposażone w magnes. Na ich powierzchni znajduje się napis, który sprawia, że każde podziękowanie jest bardziej indywidualne i w stu procentach dopasowane do konkretnej okoliczności. Do produkcji wykorzystujemy dobrej jakości drewno. Dbamy też o staranne wykończenie podziękowań, aby były trwałym i zarazem atrakcyjnym upominkiem.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.