Podarunki dla gości komunijnych za przybycie

Magnes na lodówkę to piękny i praktyczny podarunek dla gości komunijnych, który zostanie z nimi na długo. Prezent wykonany ze sklejki brzozowej charakteryzuje się wytrzymałością i wyjątkowo estetycznym wykonaniem. Pamiątka o wymiarach 7,5 x 6,2 cm ma wyszlifowane brzegi pozbawione przypaleń. Jej powierzchnię zdobi elegancki napis „Dziękuję za Twoją obecność!”. Poniżej znajduje się z kolei imię świętującego dziecka oraz data lub sam rok, w którym odbyła się uroczystości. Nadruk w postaci niebieskich kwiatów nadaje całości elegancji i uroku. Charakterystycznym elementem magnesu jest obrazek przedstawiający uśmiechniętego chłopca. Postać trzyma w ręku biblię, szatę liturgiczną oraz kiść winogron. Całość kojarzy się z elementami mszy świętej. Informacje niezbędne do personalizacji zamówienia należy wpisywać w rubryce „uwagi” dostępnej przy finalizacji zakupu lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Podarunki dla gości komunijnych mogą być dodatkowo ozdobione woreczkiem celofanowym dołączonym (za opłatą) do każdego zamówienia.

podarunek dla gości komunijnych
Podarunek dla gości komunijnych – magnesy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,2 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Dziękowanie gościom za przybycie na Pierwszą Komunię Świętą wcale nie musi być takie trudne, jak się wydaje. W naszej ofercie można znaleźć nowoczesne podziękowania w formie drewnianych upominków. Podarunki dla gości komunijnych mają magnes, dzięki któremu można umocować je do lodówki. Co więcej, oferujemy nadruk – napis będący wyrazem wdzięczności za obecność, imię dziecka i data. Dzięki temu podziękowania są wyjątkowe, dopasowane do konkretnej okoliczności, konkretnego wydarzenia.

podarunki dla gości komunijnych
Podarunki dla gości komunijnych z magnesem

Opis produktu ze strony OLX:

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych to wyłącznie drewniane elementy z magnesem. Oferujemy starannie wykończone podziękowania niedużych wymiarów, na których nadrukowujemy pasujący do okoliczności napis. Słowo dziękuję w towarzystwie imienia dziecka i daty tego wydarzenia brzmi bardzo wyjątkowo. Proponujemy modne prezenciki w dowolnych ilościach. Podarunek dla gości komunijnych dostępny w promocyjnej cenie.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.