Personalizowane winietki z imionami gości

Podziękować można na wiele sposobów, ale jeśli chodzi o wdzięczność względem gości weselnych musi być to naprawdę przemyślane. Bez względu na to, czy planujecie wesele na 50 czy na 300 osób – te oryginalne winietki weselne są świetnym pomysłem, by powiedzieć “dziękuję”, praktycznie usadowić uczestników przyjęcia oraz co nieco zaoszczędzić za jednym zamachem.

Winietki z imionami gości już na stałe wpisały się w łaski polskich wesel. Dzięki nim nie ma zamieszania przy weselnych stołach. Te oferowane przez nas są użyteczne pod tym względem, sprawdzą się jako podziękowania – ale też jako naprawdę oryginalne winietki weselne z imionami gości będą dekoracją samą w sobie. Ich szata graficzna jest idealnie dopasowana do tej okazji, a personalizacja nadaje każdej pojedynczej sztuce wyjątkowego charakteru.

Nie bez znaczenia jest też jakość sklejki brzozowej, z której to są wykonane. Zadbaliśmy o każdy szczegół – łącznie z nadrukiem. To wszystko sprawia, że zamawiając winietki tak naprawdę zdobywasz unikatową pamiątkę dla swojej rodziny i wszystkich bliskich, którzy będą z Wami dzielić radość wesela.

oryginalne winietki weselne

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,3 x 7,1 cm,
  • winietki z możliwością personalizacji,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz winietki z imionami gości?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.