Pamiątki komunijne dla gości z magnesem

Gadżety komunijne dla gości to oryginalny sposób na okazanie wdzięczności za ich obecność podczas uroczystości. Produkt wykonany ze sklejki brzozowej ma wymiary 8,0 x 6,0 cm i jest dokładnie wyszlifowany. Umieszczony z tyłu magnes okazuje się bardzo subtelnym i wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem. Całość zdobi grafika przedstawiająca kielich eucharystyczny – symbol Pierwszej Komunii Świętej. Obrazek idealnie komponuje się z nadrukowanymi kwiatami w kolorze niebieskim. Obok przewidziano miejsce na napis „Dziękuję za Twoją obecność” oraz na imię dziecka wraz z datą uroczystości. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji zamówienia prosimy umieszczać w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” (przy dokonywaniu zakupu). Do każdego gadżetu komunijnego dla gości dołączamy (opcja płatna) woreczek celofanowy ze sznureczkiem, w który możesz zapakować upominek.

gadżety komunijne dla gości
Gadżety komunijne dla gości z magnesem

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

W naszej ofercie znaleźć można różne propozycje na podziękowania dla gości uczestniczących w Pierwszej Komunii Świętej, ale drewniane prezenciki w sposób szczególny zasługują na zainteresowanie. Oferujemy praktyczne gadżety komunijne dla gości z magnesem, dzięki któremu można je potraktować jako dekorację lodówki. Na jednej ze stron każdego produktu wykonujemy nadruk – napis dopasowany do okoliczności. To jeszcze bardziej wpływa na atrakcyjność naszych wyrobów.

pamiątki komunijne dla gości
Pamiątki komunijne dla gości – magnesy

Opis produktu ze strony OLX:

Mamy szeroką ofertę drewnianych pamiątek tworzonych z dobrej jakości drewna, wykańczanych na wiele sposobów. Na każdym z nich wykonujemy kolorowy nadruk, który w stu procentach dopasowuje się do tego ważnego wydarzenia, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Proponujemy drewniane pamiątki komunijne dla gości z magnesem, dzięki któremu można przyczepić je do lodówki. Są więc nie tylko podziękowaniem za obecność na tym wydarzeniu, ale też dekoracją i pamiątką.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.