Pamiątki dla gości na Komunię Świętą

Zawieszka w kształcie koniczyny to niebanalna pamiątka z komunii dla gości, która z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach. Produkt o wymiarach 7,0 x 7,0 cm został dokładnie wyszlifowany, co znacznie podnosi jego walory estetyczne. Prezent ze sklejki brzozowej charakteryzuje się wysokiej jakości jednostronnym nadrukiem. Centralną część zajmuje napis „Dziękuję, że byliście ze mną w tym ważnym dniu Pierwszej Komunii Świętej”. Poniżej przewidziano miejsce na imię dziecka i datę uroczystości. Na uwagę zasługuje grafika przedstawiająca gołębicę – symbol Ducha Świętego. Fioletowe lilie idealnie uzupełniają całość. W celu personalizacji zamówienia prosimy o podanie niezbędnym informacji (imię dziecka, data) w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi”. Pamiątkę dla gości na komunię możesz dodatkowo (opcja płatna) zapakować w dołączony do zamówienia woreczek celofanowy.

pamiątki z komunii dla gości
Pamiątki z Komunii dla gości – zawieszka

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 7,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Oferujemy modne upominki dla gości, które nadają się między innymi na takie okazje jak Pierwsza Komunia Święta. Proponujemy starannie tworzone drewniane koniczynki. Wykonujemy pamiątki dla gości na Komunię z dobrych materiałów. Upominki w formie zawieszki ze sznurkiem jutowym. Drewniane koniczynki to elegancka forma dziękowania gościom za przybycie. Jesteśmy w stanie wykonać każdą ilość produktów.

pamiątki dla gości na komunię
Pamiątki dla gości na Komunię – koniczynka

Opis produktu ze strony OLX:

Koniczynki, jakie proponujemy na upominki dla gości to głównie drewniane, starannie wycięte elementy, które posiadają kolorowy nadruk. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, które mają nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również bardzo przystępną cenę. Dostarczamy pamiątki z Komunii dla gości w oczekiwanych ilościach. Nasze produkty idealnie nadają się na Pierwszą Komunię Świętą.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.