Pamiątki dla gości na chrzest – zawieszka

Pamiątki na chrzest dla gości stały się w ostatnim czasie symbolem dobrze zorganizowanej uroczystości tego typu. Zawieszki to klasyczny upominek, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zebranym. Produkt o wymiarach 6,0 x 6,0 wykonany został z wytrzymałej sklejki brzozowej. Na wyszlifowanym elemencie nie znajdziesz przetarć czy przypaleń. Centralną część prezentu zajmuje napis „Pamiątka Chrztu Świętego [imię oraz data]”. W celu personalizacji nadruku prosimy o przesłanie niezbędnych informacji w wiadomości e-mail, bądź wpisanie ich w rubryce „uwagi” przy dokonywaniu zakupu. Zaprojektowana grafika utrzymana jest w niebiesko – zielonych tonach. Obrazek przedstawia dziecięcy smoczek oraz wiązankę kwiatów. Całość idealnie się ze sobą łączy. Warto dodać, że do każdej pamiątki dla gości na chrzest dołączamy (opcja płatna) woreczek celofanowy ze sznureczkiem. Upominek zapakowany w ten sposób będzie prezentował się jeszcze bardziej okazale.

pamiątki na chrzest dla gości
Pamiątki na chrzest dla gości – wzór niebieski

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Poszukiwania nowoczesnych podziękowań dla gości za przybycie na chrzest wcale nie muszą być trudne. W naszej ofercie znaleźć można oryginalne i starannie wykonane pamiątki drewniane w formie zawieszki. Na ich powierzchni wykonujemy kolorowy nadruk, dzięki czemu idealnie pasują do danego wydarzenia. Wykonujemy pamiątki na chrzest dla gości pod zamówienie, w oczekiwanych ilościach i atrakcyjnych cenach. Dostarczamy je zawsze na czas, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

pamiątki dla gości na chrzest
Pamiątki dla gości na chrzest – wzór różowy

Opis produktu ze strony OLX:

Produkty drewniane z kolorowym nadrukiem to nowoczesna forma dziękowania gościom za przybycie na różne uroczystości. Oferujemy oryginalne upominki na podziękowanie za obecność na chrzcinach. Pamiątki na chrzest wycinamy przy użyciu nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu są idealnie równe i starannie wykończone. Wystarczy złożyć zamówienie, ustalić niezbędne szczegóły, aby móc w niedługim czasie otrzymać gotowe produkty w atrakcyjnych cenach.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.