Pamiątka z chrztu dla gości za przybycie

Elegancki magnes ze sklejki brzozowej to piękna pamiątka z chrztu dla gości. Symboliczny upominek o wymiarach 6,0 x 6,0 wykonany został z najwyższą starannością. Na powierzchni produktu nie znajdziesz nieestetycznych przetarć czy przypaleń powstałych w procesie szlifowania. Napis „Pamiątka Chrztu Świętego [imię dziecka oraz data]” powstał z kolei przy użyciu specjalnego tuszu, który nie rozmazuje się i nie blaknie nawet po długim czasie. Delikatna grafika na magnesie przedstawia śpiącą, „nowonarodzoną” dziewczynkę. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji zamówienia należy wysłać w wiadomości e-mail bądź za pośrednictwem formularza dostępnego przy finalizacji zakupu. Imię prosimy podawać w odmienionej formie (np. Karoliny). Do wyjątkowej pamiątki z chrztu dla gości zakupionej w naszym sklepie dołączamy dodatkowo (opcja płatna) woreczek z dołączonym sznureczkiem. Pamiątki chrztu dla gości w konkurencyjnej cenie.

pamiątki chrztu dla gości
Pamiątki chrztu dla gości – wzór różowy

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

W naszej firmie kupisz podziękowania w formie drewnianych kółek, które są eleganckim upominkiem i tym samym wyrazem wdzięczności za przybycie na tak ważną uroczystość, jaką jest chrzest święty. Oferujemy oryginalne, modne i ciekawe prezenciki, które wycinamy z należytą starannością z użyciem wysokiej jakości drewna. Dostarczamy je w oczekiwanych ilościach i zawsze w atrakcyjnych cenach. Pamiątka z chrztu dla gości z magnesem. To wyjątkowa forma podziękowania.

pamiątka z chrztu dla gości
Pamiątka z chrztu dla gości – wzór niebieski

Opis produktu ze strony OLX:

Tylko w naszej ofercie znaleźć można tak oryginalne i jedyne w swoim rodzaju pamiątki chrztu dla gości w ramach wdzięczności za obecność w tak szczególnym dniu, jakim jest chrzest święty. Oferujemy je w każdych ilościach. Tworzymy z użyciem wysokiej jakości drewna. Każde podziękowanie wycinamy z należytą starannością, wykorzystując do tego nowoczesny sprzęt. Tym sposobem możemy oferować eleganckie upominki dla gości z kolorowym nadrukiem.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.