Pamiątka na Komunię dla gości – zawieszka

Komunia pozostaje na długo nie tylko w pamięci dziecka, ale i całej rodziny. Uroczystość warto zakończyć wręczając gościom personalizowane upominki. Klasyczna zawieszka wykonana ze sklejki brzozowej to wspaniałe rozwiązanie. Upominek ma kształt koła o średnicy 6 cm. Napis „Pierwsza Komunia Święta” jest uzupełniony imieniem dziecka oraz datą. Wysokiej jakości nadruk nie ściera się i nie blaknie. W dolnej części pamiątki na komunię dla gości umieszczono grafikę przedstawiającą złożone w geście modlitwy ręce z różańcem. Symboliczny obrazek zdobi wiązanka niebieskich kwiatów. Wszelkie informacje (imię, data) potrzebne do wykonania zamówienia prosimy umieszczać w wiadomości e-mail bądź w rubryce „uwagi” przy finalizacji zakupu. Imię należy podać w odmienionej formie (np. Dawida, Jakuba). Pamiątka pierwszej komunii dla gości może być dodatkowo zapakowana w dołączony do zamówienia woreczek celofanowy.

pamiątka pierwszej komunii dla gości
Pamiątka Pierwszej Komunii dla gości – zawieszka

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Mamy do zaoferowania duży wybór drewnianych produktów w formie zawieszki, ze starannie wykonanym nadrukiem. Dzięki niemu nasze produkty nadają się na podziękowanie dla gości także tych, którzy biorą udział w I Komunii Świętej. Jeżeli więc ktoś szuka jak podziękować swoim gościom, to tego typu upominki będą właściwym wyborem. Oferujemy prezenciki w każdych ilościach i przystępnych cenach. Pamiątka na Komunię dla gości może zostać dostarczona do każdego zakątka Polski.

pamiątka na komunię dla gości
Pamiątka na Komunię dla gości za przybycie

Opis produktu ze strony OLX:

W naszej ofercie znaleźć można efektowne, oryginalne, modne i praktyczne drewniane pamiątki, które pełnią rolę upominku dla gości. Okazji do obdarowywania najbliższych nie brakuje. Jednym z powodów jest uczestnictwo w Pierwszej Komunii Świętej. Jeżeli chcesz podziękować swoim gościom, jeżeli szukasz oryginalnego upominku, wybierz nasze drewniane prezenciki, które sprzedajemy w mocno konkurencyjnych cenach. Pamiątka Pierwszej Komunii dla gości z kolorowym nadrukiem.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.