Pamiątka komunijna dla gości – magnesy

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Warto utrwalić je w pamięci poprzez personalizowane pamiątki komunijne dla gości. Magnes wykonany ze sklejki brzozowej o wymiarach 7,5 x 6,5 cm stanowi uroczą ozdobę dowolnego pomieszczenia w domu. Produkt został dokładnie obrobiony i wyszlifowany. Gwarantujemy brak przepaleń oraz zarysowań. Wszystkie napisy; w tym nazwa uroczystości imię dziecka oraz data wykonane zostały wysokojakościowym tuszem, który nie rozmazuje się nawet po długim okresie użytkowania. Grafika z kolei jest wyraźna i wykonana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wizerunek ciemnowłosego chłopca będzie z pewnością pasował do wielu dzieci przeżywających podobną uroczystość. Całość idealnie dopełniają nadruki niebieskich róż i serduszek. Pamiątka komunii dla gości może być dodatkowo (opcja płatna) zapakowana w dołączony do zamówienia woreczek celofanowy. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji upominku prosimy wysyłać e-mailem lub za pośrednictwem rubryki „uwagi” przy finalizacji zakupu.

pamiątka komunii dla gości
Pamiątka Komunii dla gości z magnesem

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Poszukując pomysłu na upominki dla gości przybywających na Pierwszą Komunię Świętą, warto zapoznać się z naszymi drewnianymi produktami. Wykonujemy pamiątka komunijna dla gości z należytą starannością. Dbamy też o odpowiednie wykończenie, tak by były z jednej strony świetnym upominkiem, z drugiej zaś oryginalną formą wyrażania wdzięczności. Dostarczamy pamiątki w oczekiwanych ilościach i przede wszystkim w przystępnych cenach.

pamiątka komunijna dla gości
Pamiątka komunijna dla gości z nadrukiem

Opis produktu ze strony OLX:

Dostarczamy klientom niebanalne pomysły na podziękowania dla gości za obecność na różnych uroczystościach i wydarzeniach. Wśród nich znaleźć można drewniane pamiątki z magnesem, które są wykończone efektownym nadrukiem. Wykonana pamiątka komunijna dla gości jest z dobrego jakościowo drewna, z użyciem nowoczesnych narzędzi. Dbamy o jakość naszych produktów, a to wpływa na ich atrakcyjny wygląd. Oferujemy produkty tworzone na zamówienie.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.