Pamiątka Komunii Świętej dla gości – serce

Magnes o nieregularnym kształcie charakteryzuje się wyjątkową dbałością wykonania. Wytrzymała sklejka brzozowa o wymiarach 8,3 x 7,1 cm została dokładnie obrobiona i wyszlifowana. Na powierzchni pamiątki dla gości po komunii nie znajdziesz przypaleń oraz innych wad fabrycznych. Ozdobny nadruk wykonano wysokojakościowym tuszem, który nie blaknie nawet po upływie długiego czasu. Górną część pamiątki zajmują podziękowania. Na dole z kolei przewidziano miejsce na nazwę uroczystości, imię dziecka oraz datę. Uwagę przykuwa grafika przedstawiająca odwróconą, blondwłosą dziewczynkę z wiankiem na głowie. Z boku zaprojektowano kielich z hostią. Całość uzupełniają różowe kwiaty. W celu personalizacji zamówienia prosimy o podanie niezbędnym informacji (imię dziecka, data) w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi”. Pamiątkę komunii świętej dla gości warto zapakować (opcja płatna) w dołączony do zamówienia woreczek.

pamiątki dla gości po komunii
Pamiątki dla gości po Komunii – serca magnesy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,3 x 7,1 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Zapraszamy do zakupu drewnianych serduszek z magnesem. Wykonujemy je na upominki dla gości, którzy przybywają na rodzinne uroczystości. Nasze serduszka warto podarować gościom z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Mamy w ofercie atrakcyjne, eleganckie, starannie tworzone serca, których wykończeniem jest efektowny, dopasowany do okoliczności kolorowy grawer. Dzięki temu, iż stosujemy w nich magnes, można przyczepić je do lodówki. Pamiątka Komunii Świętej dla gości dostępna w różnych wzorach.

pamiątką komunii świętej dla gości
Pamiątka Komunii Świętej dla gości z nadrukiem

Opis produktu ze strony OLX:

Przedstawiamy ofertę drewnianych serduszek z magnesem i nadrukiem. Oferujemy oryginalne i jedyne w swoim rodzaju serduszka, które warto podarować gościom uczestniczącym w Pierwszej Komunii Świętej. Nie są drogie, a wyglądają bardzo elegancko, a co za tym idzie, idealnie dopasowują się do klimatu uroczystości. Takie pamiątki dla gości po Komunii można sprawić wszystkim gościom bez względu na wiek. To dla gości trwała pamiątka i modna dekoracja.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.