Pamiątka dla nauczyciela na zakończenie roku

Czy brakuje Ci pomysłu na prezent dla wychowawcy na zakończenie klasy? Jeśli należysz do tych uczniów, którzy nie zadowalają się sztampowymi rozwiązaniami – trafiłeś idealnie, bo ta statuetka jest świetną alternatywą dla tradycyjnych kwiatów, czekoladek, czy długopisów. Nie zwiędnie, nie wypisze się, ani nie zostanie zjedzona – ale będzie pięknie trwać na biurku nauczyciela i przypominać mu o najpiękniejszych chwilach spędzonych z wychowankami.

Sama trwałość tego podarunku jest wystarczającym argumentem za tym, by się na niego zdecydować. Jednak prezentowana inspiracja to znacznie więcej! Estetyka wykonania – idealnie dopasowana do okoliczności. Wymiary – na tyle zgrabne, by nie być problemem, ale na tyle duże, by dobrze się prezentować. Oczywiście sama personalizacja również robi wrażenie, nauczyciel od razu poczuje się wyjątkowo, gdy zostanie wyróżniony takim podarunkiem z osobistą dedykacją!

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do składania zamówień. Taki prezent dla nauczyciela jest wyjątkowy, z naszej strony ręczymy o jego doskonałym wykonaniu. Bez przypaleń, dopracowanie w każdym szczególe. Będzie się pięknie starzeć, dbając o to, by wspomnienia o chwilach spędzonych z Twoją klasą w myślach pedagoga były ciągle żywe.

pamiątka dla nauczyciela na zakończenie roku

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 15,0 x 12,5 cm,
  • w komplecie woreczek i wstążeczka,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz drewnianą statuetkę?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.