Pamiątka dla gości komunijnych – magnesy

Pamiątka dla gości komunijnych w postaci magnesu na lodówkę pozwoli im na długo zachować wspomnienia z tej szczególnej uroczystości. Upominek okazuje się wytrzymały i wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Sklejka brzozowa o grubości 3 mm jest pozbawiona nieestetycznych przypaleń czy przetarć. Na głównej części umieszczono napis „Dziękuję za Twoją obecność!”. Poniżej przewidziano miejsce na imię świętującego dziecka oraz na datę komunii. Całość zdobi dodatkowo obrazek młodego blondyna trzymającego biblię, szatę liturgiczną oraz kiść winogron – symbol odkupienia. Grafika dopasuje się idealnie do wielu chłopców przeżywających tą uroczystość. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji zamówienia należy wysłać w wiadomości e-mail bądź za pośrednictwem formularza dostępnego przy finalizacji zakupu. Do pamiątek dla gości komunijnych zakupionych w naszym sklepie dołączamy (opcja płatna) dodatkowo woreczek celofanowy przewiązany sznureczkiem.

pamiątki dla gości komunijnych
Pamiątki dla gości komunijnych – magnesy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,2 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości, oryginalnych i modnych, drewnianych podziękowań z magnesem. To doskonała forma dziękowania gościom za przybycie na tak ważną uroczystość, jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Oferujemy modne i starannie wykończone prezenciki z nadrukiem dostosowanym do okoliczności. Wypisujemy datę, imię dziecka, słowa „Dziękuję za Twoją obecność”. Opcji treści jest wiele, szczegóły ustalamy z klientem indywidualnie. Pamiątka dla gości komunijnych w promocyjnej cenie.

pamiątka dla gości komunijnych
Pamiątka dla gości komunijnych z magnesem

Opis produktu ze strony OLX:

Drewniane podziękowania z magnesem z tyłu to świetna propozycja na podziękowanie dla gości za przybycie na Pierwszą Komunię Świętą. Oferujemy je w różnych wariantach, z nadrukowaną treścią na jednej stronie i z magnesem na drugiej. Starannie wykonane pamiątki dla gości komunijnych można podarować wszystkim gościom bez względu na wiek. Nadają się do przyczepienia na lodówce. Są eleganckie i bardzo modne. Takie podziękowania to dziś hit!

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.