Pamiątka chrztu świętego dla gości – magnes

Pamiątka chrztu świętego dla gości w postaci magnesu to idealny wybór bez względu na liczbę gości czy styl przyjęcia. Upominek o wymiarach 7,0 x 7,0 cm wykonano z wytrzymałej sklejki brzozowej. Produkt w kształcie czterolistnej koniczyny charakteryzuje się wyszlifowaną powierzchnią, która została ozdobiona jednostronnym nadrukiem. Centralną część prezentu zajmuje napis „Pamiątka Chrztu Świętego [imię dziecka]”. Poniżej przewidziano miejsce na datę uroczystości. Całość idealnie dopełnia grafika w postaci róż oraz gołębicy – symbolu Ducha Świętego. Przyczepiony z tylu magnez okazuje się z kolei subtelny, a przy tym trwały. Pamiątki chrztu świętego dla gości mogą być dodatkowo zapakowane w woreczek celofanowy. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji upominku prosimy wysyłać e-mailem lub za pośrednictwem rubryki „uwagi” przy finalizacji zakupu. Imię należy podać w odmienionej formie (np. Karoliny).

pamiątki chrztu świętego dla gości
Pamiątki chrztu świętego dla gości – wzór różowy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 7,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Informacje dotyczące produktu:

Oryginalne i nowoczesne drewniane koniczynki tworzone z wysokiej jakości drewna idealnie pasują na podziękowanie dla gości. W stu procentach sprawdzą się, jako podarunek dla osób biorących udział w chrzcie świętym. Wykonujemy je z należytą starannością, dbając o efekt końcowy. Wyposażamy każde z nich w magnes, a także w kolorowy nadruk pasujący do okoliczności. Pamiątka chrztu świętego dla gości pod indywidualne zamówienie w oczekiwanych ilościach.

Pamiątka chrztu świętego dla gości – wzór niebieski

Opis produktu ze strony Allegro:

Pamiątki chrztu świętego dla gości w formie drewnianych koniczynek wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie. Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości drewno. W produkcji posługujemy się profesjonalnymi narzędziami. Tym sposobem tworzymy oryginalne i niezwykle ciekawe upominki dla gości w każdym wieku. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie na drewniane koniczynki z nadrukiem. Dostarczymy je w każdych ilościach. Dwie wersje kolorystyczne do wyboru.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.