Pamiątka chrztu dla gości – serce magnesy

Symboliczny magnes na lodówkę okazuje się wspaniałą pamiątką z chrztu dla gości. Produkt o wymiarach 7,0 x 6,0 cm wyróżnia regularny kształt serca. Wykorzystana sklejka brzozowa została dokładnie wyszlifowana i wyczyszczona. W procesie tworzenia podziękowań wykorzystano jedynie wysokojakościowy tusz, który nie rozmazuje się i nie blaknie. Uwagę zwraca piękna grafika przedstawiająca śpiące dziecko. Projekt wzbogacono kwiatami o zgaszonym odcieniu. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i efektownie. Po lewej stronie znajdziemy napis „Dziękujemy za przybycie!”. Poniżej z kolei przewidziano miejsce na imię dziecka oraz datę. Wszystkie informacje niezbędne przy personalizacji pamiątki chrztu dla gości prosimy podawać w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” dostępnej w procesie finalizacji zakupu. Imię należy wpisać w odmienionej formie (np. Weroniki). Do każdego zamówionego upominku dla gości dołączamy (opcja płatna) woreczek celofanowy ze sznureczkiem.

pamiątki z chrztu dla gości
Pamiątki z chrztu dla gości – wzór różowy

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Prezentujemy modne i ciekawe podziękowania dla gości biorących udział w chrzcinach. Wykonujemy je z użyciem wysokiej jakości drewna w formie niewielkich serduszek. Pamiątki z chrztu dla gości wzbogacamy napisem, który pasuje do okoliczności. Proponujemy napis standardowy widoczny na zdjęciu, choć tak naprawdę istnieje możliwość wykonania dowolnej treści. Drewaniane serduszka posiadają magnes, dzięki czemu można przyczepić je do lodówki.

pamiątka chrztu dla gości
Pamiątka chrztu dla gości – wzór niebieski

Opis produktu ze strony OLX:

Chrzest Święty to ważne wydarzenie nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodziców. Dlatego chcą spędzić ten dzień wraz z bliskimi. Aby podziękować im za przybycie, dziś już nie wystarczy powiedzieć – „dziękujemy”. Z tego powodu oferujemy oryginalne i nowoczesne, a przy tym niezwykle eleganckie podziękowania w postaci drewnianych serduszek z nadrukiem i magnesem z tyłu, który umożliwia umocowanie go do lodówki. Pamiątka chrztu dla gości w dwóch wersjach kolorystycznych.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.