Oryginalne winietki ślubne z nadrukiem

Bardzo eleganckie i wyjątkowo tanie winietki ślubne z personalizacją to jeden z naszych bestsellerów. Ich dużym atutem jest również wszechstronność, gdyż pomogą Ci załatwić za jednym zamachem sprawę usadzenia gości przy stolikach, jak i złożenie dla nich podziękowań.

To nie koniec zalet naszej propozycji! Te oryginalne winietki ślubne zaskoczą Cię jeszcze bardziej umieszczonym z tyłu magnesem. To dzięki niemu mogą być z powodzeniem umiejscowione na lodówce, gdy wesele stanie się już wspomnieniem. Sprawdzą się jako wyjątkowa pamiątka i to na długie lata.

Warto również zwrócić uwagę na to, że oferowane przez nas tanie winietki ślubne – drewniane z podziękowaniem są naprawdę wysokiej jakości. Nie znajdziesz na nich przypaleń, są szlifowane i dopracowane w każdym szczególe. Nadruk jest nasycony kolorami, które będą cieszyć przez długi czas.

Tak szykowny upominek na pewno będzie miłą niespodzianką i to dla kości w każdym wieku. Nie czekaj na ostatnią chwilę, złóż zamówienie już dzisiaj i zrób swoim gościom prawdziwą przyjemność!

tanie winietki ślubne

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,3 x 7,1 cm,
  • winietki z możliwością personalizacji,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz tanie winietki ślubne?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.