Oryginalne prezenty na Dzień Matki

Nie musisz wydawać majątku na kwiaty, czy też największe pudełko czekoladek, jakie tylko znajdziesz – aby ucieszyć mamę w dniu jej święta. Liczy się pomysł, a tych w naszym sklepie nie brakuje. Mamy do zaproponowania dla Ciebie liczne, oryginalne prezenty na dzień matki – więc zachęcamy do tego, by się z nimi zapoznać. Piękne wzory i pomysłowe kształty.

Prezentowana w tym miejscu drewniana statuetka to jeden z naszych bestsellerów, jeśli chodzi o trafiony prezent na Dzień Matki. Urocza, stylowa, dopracowana w każdym calu. Wykonana jest w oparciu o wykorzystanie sklejki brzozowej, która jest znana ze swojej trwałości. Nie bez znaczenia jest też skorzystanie z nowoczesnych technologii podczas tworzenia nadruku, co przekłada się na jego trwałość.

Najlepsze jest to, że jest to niezwykle cenowo przystępny prezent, choć wygląda jakby kosztował niemałą sumę. To jego największy atut! Możesz też wybierać spośród kilku różnych wzorów, aby dopasować prezent idealnie do gustu mamy. Nie czekaj więc ani chwili dłużej, aby złożyć zamówienie – 26 maja jest coraz bliżej!

oryginalny prezent na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,3 x 7,1 cm,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.