Nietypowe winietki na stół weselny

Poszukujesz podziękowania na wesele, a do tego masz jeszcze do zamówienia winietki? Mamy dla Ciebie opcję, która pomoże Ci uporać się z obiema opcjami za jednym zamachem. Nasze proste winietki ślubne nie tylko pomogą Ci usadowić gości w sposób elegancki i wygodny, ale też równocześnie są gotowym sposobem na podziękowanie im za uczestnictwo w przyjęciu.

Nietypowe winietki na stół nie muszą być ekstrawaganckie. Drewniany minimalizm jest lubiany, nie tylko w klimatach boho. Proponowane przez nas proste winietki ślubne z drewna na stół weselny są tego najlepszym dowodem. Znakomicie wpiszą się zarówno w przyjęcia weselne w stylu wiejskim, glamour, jak i wszelkie inne motywy ślubne.

Zwróć również uwagę na ich pieczołowite wykonanie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten uroczy drobiazg nawet po wielu latach nadal będzie się ładnie prezentował. Każda winietka jest dostarczana w woreczku ze sznureczkiem, a z tyłu ma magnes – obdarowany gość może więc śmiało umieścić podziękowanie trzymać na lodówce i korzystać z niego w formie kuchennego gadżetu.

nietypowe winietki na stół

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,3 x 7,1 cm,
  • winietki z możliwością personalizacji,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz proste winietki ślubne?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.