Magnesy na chrzest jako podziękowanie

Magnes na chrzest ze sklejki brzozowej to idealny prezent dla gości, który wyraża wdzięczność za ich pamięć i obecność na uroczystości. Produkt o charakterystycznym kształcie słonia ma wymiary 7,5 x 7,5 cm. Całość została dokładnie wyszlifowana i obrobiona. Wszystkie upominki poddano dodatkowej kontroli pod kątem nieestetycznych przypaleń. Napisy wykonano wysokiej jakości tuszem, który nie blaknie i nie rozmazuje się nawet po upływie długiego czasu. Pod napisem „Pamiątka Chrztu Świętego” znajduje się miejsce na imię dziecka oraz datę uroczystości. Zawieszka wykonana z myślą o chłopcach ozdobiona została nadrukiem z niebieskimi różami. Charakterystycznym elementem jest też grafika przedstawiająca śpiącego niemowlaka. Magnes na chrzest może być dodatkowo zapakowany w woreczek celofanowy. Wszelkie informacje dotyczące personalizacji upominku prosimy wysyłać e-mailem.

magnes na chrzest
Magnes na chrzest – wzór niebieski

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 7,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Kiedy brakuje pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na chrzciny – warto wybrać zawsze modne i eleganckie drewniane upominki z nadrukiem. Kolorowy nadruk zawsze jest dopasowany do okoliczności konkretnego wydarzenia. Słonik na szczęście staje się więc automatycznie pamiątką. Prezencik to nowoczesny sposób dziękowania gościom za przybycie na chrzciny. Starannie wykonane są świetną dekoracją lodówki. Posiadają z tyłu przyklejony magnes.

magnesy na chrzest
Magnesy na chrzest – wzór różowy

Opis produktu ze strony OLX:

Drewniane magnesy na chrzest to nowoczesna i zarazem elegancka forma dziękowania gościom za przybycie na tak ważną uroczystość. Oferujemy słonie na szczęście w każdych ilościach, są idealne dla kobiet i mężczyzn, gości w każdym wieku. Tworzymy pamiątki z dobrych materiałów, w każdych ilościach. Dostarczamy pod wskazany adres. Drewniane prezenciki z okolicznościowym nadrukiem to bardzo dobry wybór. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – niebieska dla chłopca, a różowa dla dziewczynki.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.