Magnesy dla gości weselnych z nadrukiem

Szukasz podziękowań dla gości weselnych? Zależy Ci na tym, aby sięgnąć po to, co estetyczne, oryginalne, a jednocześnie niedrogie? Chcesz, aby Twoi goście poczuli się docenieni? Postaw na oferowane przez nas magnesy dla gości weselnych.

Jakie magnesy weselne dla gości oferujemy?

Proponujemy magnes weselny dla gości, który wykonany został z brzozowej sklejki. Aby prezentowała się ona naprawdę dobrze, odpowiednio ją obrobiono, nadając jej niezwykle estetyczny wygląd. Na sklejkę naniesiono kolorowy nadruk okolicznościowy, który doskonale wpisuje się w przyjęcie weselne. Oferowany upominek dla gości weselnych to prezent spersonalizowany. Nanieść można na niego zarówno imiona nowożeńców, jak i datę uroczystości. Tym samym będzie to doskonała pamiątka przypominająca o przyjęciu, w którym bliskie ci osoby wzięły udział.

Decydując się na magnes dla gości weselnych z naszej oferty, nie musisz martwić się tym, jak zapakować upominek dla gości. Wraz z magnesem dotrze (opcja płatna) bowiem do Ciebie celofanowy woreczek, w który samodzielnie możesz włożyć magnes. Dołączony sznureczek możesz wykorzystać do jego zawiązania. Całość prezentuje się stylowo.

magnesy weselne dla gości

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.