Kreatywna winietka weselna dla gości

Wesele wymaga dbałości o nieskończoną ilość szczegółów – winietka weselna jest jednym z kluczowych. Często sposób usadzenia gości przekłada się na to, czy zaliczą dane przyjęcie do tych udanych, czy wręcz przeciwnie. Rozważając to – warto postawić na kreatywne winietki, gdyż z ich pomocą nie tylko wygodnie umiejscowisz zaproszonych gości, ale też przy okazji ozdobisz pięknie weselne stoły.

Najlepsze jest to, że każda taka drewniana winietka weselna na stół z personalizacją może pełnić równocześnie rolę podziękowania za obecność każdej osoby. Będzie to miły gest i piękna pamiątka, a dla Ciebie dodatkowa oszczędność. Wszyscy wiemy, z jak dużymi wydatkami wiąże się organizacja wesela – w takim kontekście tym bardziej każdy grosz się liczy.

Warto zwrócić uwagę na dodatkowe atuty, które czynią proponowane winietki naprawdę dobrym wyborem. Są estetyczne, pięknie wykonane i w dobrej cenie. Każda jedna ma z tyłu magnes, dzięki czemu po przyjęciu weselnym sprawdzi się jako przydatny gadżet w kuchni. Polecamy i zapraszamy do składania zamówień.

kreatywne winietki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,3 x 7,1 cm,
  • winietki z możliwością personalizacji,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz kreatywne winietki?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.