Jaki prezent na Dzień Matki z magnesem?

Raz w roku jest takie święto, kiedy w całej Polsce każda mama powinna być wypoczęta, radosna i uśmiechnięta i obchodzimy je 26 maja. Ten dzień jest już wkrótce, a Ty wciąż zastanawiasz się, jaki prezent na Dzień Mamy wybrać? Z chęcią pomożemy! Magnes dla mamy jest zawsze dobrym pomysłem, a już na pewno gdy wygląda tak ładnie jak nasza propozycja.

Ten wysokiej jakości nadruk, doskonałe wykonanie i świetna cena zachęcą również i Ciebie do rozważenia takiej inspiracji prezentowej. Masz do wyboru wiele różnych wzorów – wszystkie są tak samo słodkie, ale możesz zdecydować – który kolor będzie odpowiadał Twojej mamie najbardziej.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, jak wiele korzyści taki podarunek na Dzień Matki może wnieść do jej życia. Jest dekoracją i przydatnym, kuchennym gadżetem. Nade wszystko będzie to jednak pamiątka na długie lata. Jeśli też chcesz dać ją w prezencie swojej kochanej mamie i w ten sposób wyrazić jej swoją miłość i wdzięczność, to nie czekaj ani chwili dłużej – ale już teraz złóż zamówienie i bądź gotowy na celebrację tegorocznego dnia mamy!

jaki prezent na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

wymiary pamiątki: 8,0 x 6,0 cm,
z tyłu upominku przyklejony magnes,
element wyszlifowany – bez przypaleń,
wysokiej jakości jednostronny nadruk,
sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną,