Herbaciarka z okazji Dnia Babci i Dziadka

Elegancka w swej prostocie – herbaciarka dla Babci i Dziadka to jeden z bestsellerów, jeśli chodzi o oryginalne pomysły na prezent w ostatnie lata. Prezentowana rzecz wyróżnia się tym, że oprócz wysokiej jakości wykonania z drewna sosnowego, posiada aż 4 przegródki, co pomoże zachować idealny porządek wśród torebek z herbatą. Jednak największym atutem tej herbaciarki jest możliwość jej personalizacji, która czyni ją naprawdę wyjątkową. Żadna inna babcia, czy dziadek nie będą mieć takiej samej!

Czas więc postawić na coś naprawdę uroczego dla Dziadków w dniu ich święta – a prezentowana herbaciarka to mocny kandydat do idealnie trafionego prezentu w tym roku, tym bardziej, jeśli wiesz, jak bardzo seniorzy rodziny lubią herbatę. Zresztą możesz dopełnić podarunek ulubionym owocowym naparem, czy zieloną herbatą – tak, dla kompletu. Ukochana Babcia i troskliwy Dziadzio na pewno docenią Twoje zaangażowanie i będą szczerze wzruszeni na widok tak doskonale przemyślanego prezentu.

pudełko na herbatę dla babci i dziadka
Drewniane pudełko na herbatę dla babci i dziadka

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiar zewnętrzny: 16 x 16 x 8 cm,
  • przegródkę można wyciągnąć z pudełka.
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości kolorowy nadruk.

Opis produktu ze strony Allegro:

Zaprojektowane z myślą o dziadkach pudełko na herbatę, która posiada aż cztery przegródki. Dzięki temu można umieścić w nim więcej niż jeden gatunek herbaty. Wykonane w niezwykle dokładny sposób, co przekłada się na jego perfekcyjny wygląd. Wykorzystane drewno wyszlifowano, sprawiając, że na powierzchni pudełka nie znajdują się żadne przypalenia. Jest ona również idealnie gładka – dziadkowie nie będą więc musieli obawiać się zadziorów i zadrapań. Kolorowy nadruk jest wyraźny, a kolory odpowiednio dobrane. Pudełko można spersonalizować, nadając mu jeszcze bardziej wyjątkowy charakter. Dostępne w naprawdę przystępnej cenie.

herbaciarka na dzień babci i dziadka
Drewniana herbaciarka na Dzień Babci i Dziadka

Opis produktu ze strony OLX:

Jeśli Twoi dziadkowie są prawdziwymi miłośnikami herbaty, a Ty właśnie szukasz dla nich funkcjonalnego, przydatnego upominku, to małe pudełko na herbatę to naprawdę dobry wybór. Wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego, które dokładnie wyszlifowano. Dzięki temu jest ono idealnie gładkie, na jego powierzchni nie ma żadnych zadziorów. W efekcie prezentuje się doskonale. Na pudełko naniesiono kolorowy nadruk, który jest wyraźny i odpowiednio dobrany do osób, z myślą o których zaprojektowano ten niezwykły upominek. Pudełko może zostać spersonalizowane, co sprawi, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. Plusem jest naprawdę atrakcyjna cena i cztery przegródki pozwalające na ułożenie herbaty zgodnie z preferencjami.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.

UWAGA! Pamiątka nie jest obecnie w sprzedaży – zobacz inne przedmioty na sprzedaż.