Gadżety na Dzień Mamy – słonik na szczęście

Potrzebujesz inspiracji na Dzień Matki? Przybywamy z pomocą, bo dobrze wiemy co można dać na dzień mamy, aby była mile zaskoczona i naprawdę uradowana. Prezentowana zawieszka ze sklejki brzozowej jest właśnie tym czego szukasz. Sprawdzi się nie tylko jako śliczna pamiątka dla mamy, ale przede wszystkim pomoże Ci w niezwykle estetyczny sposób wyrazić miłość i wdzięczność.

Fajne gadżety na dzień mamy wcale nie muszą być drogie – a ten drobiazg idealnie to udowadnia. Ta zawieszka na Dzień Matki jest już sama w sobie tak ładna, że stanowi świetny pomysł na upominek, ale z racji niskiej ceny – możesz ją śmiało dołożyć do innego prezentu, nie nadszarpując swoich oszczędności.

Chcemy również zwrócić Twoją uwagę na jakość wykonania i dobór materiału. To dzięki niej możesz mieć pewność, że nawet po wielu latach od wręczenia będzie cieszyć mamę. Wysokiej jakości nadruk też się do tego przyczyni. Słowem, mała rzecz, a przyniesie naprawdę ogrom radości i to przez długie lata! Serdecznie zachęcamy do składania zamówień, a w razie pytań – do kontaktu.

co można dać na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 7,0 cm,
  • dołączony sznurek (20 cm) do upominku,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.