Fajny prezent na Dzień Mamy – kwiatek

Choć do dnia matki zostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto zacząć myśleć o prezencie – aby miło zaskoczyć i naprawdę ucieszyć swoją mamę. Naprawdę fajny prezent na dzień mamy łączy w sobie kilka cech: jest ładny, dopasowany do gustu oraz przystępny cenowo. Dokładnie taka jest prezentowana tutaj podstawka na lizaka, wykonana z troską o każdy szczegół.

Poczuj się zainspirowany – kwiaty to tylko jeden z pomysłów, które można wykorzystać jako upominek na Dzień Matki. Nasza propozycja jest dużo bardziej unikatowa i wyjątkowa, dlatego korzystając z niej na pewno zadziwisz swoją mamę kreatywnością. Tym bardziej, że mowa o naprawdę pięknie wykonanej rzeczy – bez skaz, czy przypaleń, ale za to z wysokiej jakości nadrukiem, który będzie trwał jako pamiątka przez długie lata.

Zachęcamy do tego, by nie zostawiać wyboru prezentu na 26 maja, ale już teraz złożyć zamówienie – aby upominek na Dzień Mamy na pewno dotarł na czas. Zapewniamy, że wyślemy przesyłkę najszybciej, jak to możliwe, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, służymy pomocą.

fajne prezenty na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 11,0 x 7,5 cm,
  • produkt bez dołączonego lizaka i wstążki,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.