Eleganckie winietki ślubne z personalizacją

Fantastyczne wykonanie w stylu boho! Eleganckie winietki ślubne, które oferujemy są prawdziwym bestsellerem. Nie tylko temu, że wpasują się w klimat każdego wesela, ale też temu, że poza funkcją winietek dodatkowo są ciekawym pomysłem na podziękowanie dla weselników. Każda jedna sztuka jest wykonana z wysokiej klasy sklejki brzozowej, co stanowi kolejny, ważny podkreślenia atut.

Oryginalne i eleganckie winietki przyciągają również wzrok ze względu na swoją oprawę graficzną, doskonały nadruk i personalizację. Co ciekawe, każda winietka z naszej oferty posiada z tyłu magnes. Dzięki temu te drewniane prezenty z podziękowaniem mogą finalnie znaleźć się na lodówkach uczestnikach przyjęcia, aby przypominać o tych miłych chwilach nawet jeszcze długo po zakończeniu wesela.

Zachęcamy do składania zamówień. Lepiej nie czekać na ostatnią chwilę, aby mieć wszystko dopięte na ostatni guzik możliwie jak najszybciej i cieszyć się najważniejszym dniem swojego życia bez niepotrzebnego stresu. W razie pytań, polecamy się.

eleganckie winietki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,3 x 7,1 cm,
  • winietki z możliwością personalizacji,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz eleganckie winietki?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.