Drewniane winietki na stół weselny

Czy szukasz podziękowania dla gości weselnych? Co powiesz na winietki ślubne drewniane, które spełnią również formę takiego podarunku? Dwie pieczenie na jednym ogniu! Nie tylko zaoszczędzisz, ale też od razu będziesz mógł skreślić dwa zadania organizacyjne z listy. Takie winietki ślubne drewniane na stół weselny z personalizacją chcemy zaproponować w ramach naszej wyjątkowej oferty.

Wystarczy rzut oka na prezentowane drewniane winietki na stół, aby przekonać się – że naprawdę są piękne i dopracowane w każdym szczególe. Nie ma tutaj miejsca na bylejakość – zarówno oprawa graficzna, dobór materiału, czy nawet wielkość winietek – podziękowań, zostały pieczołowicie opracowane, aby spełniać najwyższe wymagania.

Warto również zauważyć, że każda z tych winietek jest dostarczana w woreczku ze sznurkiem, a w tylnej części ma magnes. To sprawia, że obdarowani gości weselni będą mogli umieścić uroczą pamiątkę na lodówce i wracać wspomnieniami do tej wspaniałej uroczystości za każdym razem, gdy spojrzą na ten zjawiskowy drobiazg.

winietki ślubne drewniane

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,3 x 7,1 cm,
  • winietki z możliwością personalizacji,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz drewniane winietki na stół?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.