Drewniane upominki dla gości komunijnych

Upominki dla gości komunijnych mogą być absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne. Elegancki magnes wykonany z wytrzymałej sklejki brzozowej z pewnością zostanie z rodziną na długo. Podziękowanie o wymiarach 8,0 x 5,3 cm charakteryzuje się gładką, wyszlifowaną powierzchnią bez nieestetycznych przepaleń. Całość okazuje się wytrzymała na przetarcia. Prezent zdobi wysokiej jakości nadruk wykonany stylową czcionką. Obok napisu upamiętniającego okazję znajduje się imię dziecka oraz data uroczystości. Wszelkie informacje niezbędne do wykonania pamiątki należy podać w wiadomości e-mail lub w rubryce „uwagi” przy składaniu zamówienia. Element, który przyciąga uwagę najbardziej to z pewnością obrazek jasnowłosego chłopca w garniturze na tle niebieskich kwiatów. Grafika dodaje całości charakteru i okazuje się dopasowana do wielu dzieci przeżywających uroczystość. Upominki dla gości po komunii możesz zapakować w woreczek celofanowy dołączony (opcja płatna) do każdego zamówienia.

upominki dla gości po komunii
Upominki dla gości po komunii – magnesy

Informacje dotyczące produkt:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 5,3 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Opis produktu ze strony Allegro:

Prezentujemy modne i ciekawe upominki dla gości po komunii z nadrukiem i magnesem wykonane z wysokiej jakości drewna. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Dbamy o staranne ich wykończenie. Z jednej strony serca znajduje się kolorowy nadruk współgrający z okolicznością wydarzenia, z drugiej zaś jest magnes. Dzięki temu serduszko będzie nie tylko podziękowaniem dla gości za obecność podczas Komunii Świętej, ale również pamiątka i dekoracja.

upominki dla gości komunijnych
Upominki dla gości komunijnych – magnesy

Opis produktu ze strony OLX:

Chcesz podziękować gościom komunijnym za przybycie na to jakże ważne dla Ciebie i Twojego dziecka wydarzenie? Komunia Święta to ważna sprawa, dlatego podpowiadamy, jak dziękować gościom. Prezentujemy ofertę drewnianych serduszek z magnesem i nadrukiem. Pomysłowo wykonane upominki dla gości komunijnych. Grawerujemy imię dziecka, datę komunii, a także słowa wdzięczności. Dbamy o staranne wykonanie i przede wszystkim o wysoką jakość stosowanych materiałów.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.