Drewniana statuetka na Dzień Mamy

Atrakcyjny upominek na Dzień Matki to taki, który zrobi wrażenie, ale równocześnie nie wyczerpie wszystkich oszczędności. Prezentowana statuetka na dzień mamy jest właśnie taką inspiracją prezentową. Naprawdę ładna rzecz, wzruszy każdą mamę, a Ty nie dostaniesz po kieszeni. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że jest to trwała dekoracje, która będzie cieszyć i służyć przez długi czas.

Nie bez znaczenia jest również dobór materiału – sklejka brzozowa słynie z tego, że z czasem szlachetnieje i nabiera eleganckiego wyglądu. Możesz więc mieć pewność, że ta drewniana statuetka pięknie wyeksponowana w ulubionym miejscu Twojej mamy – będzie cieszyć swoim urokiem naprawdę latami! To wyjątkowa pamiątka, dzięki której łatwiej okażesz miłość i wdzięczność.

Drewniany kwiat to świetna alternatywa dla klasycznych bukietów, które nie są tak trwałe. Tutaj masz pewność, że wysokiej jakości nadruk – na którym widnieje piękna szata graficzna i czułe życzenia wskazujące na okoliczność wręczenia podarunku, będzie przywoływał miłe wspomnienia jeszcze długo po 26 maja. Nie czekaj ze złożeniem zamówienia na ostatnią chwilę!

statuetki na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 9,0 x 7,0 cm,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.